XIX століття для будівельників ознаменувалось справжнім проривом. Саме тоді почали використовувати залізобетонні конструкції, без яких сьогодні не обходиться практично жодне будівництво. Щодня в світі виробляється понад два мільярди кубічних метрів виробів із залізобетону. Це говорить про те, що ЗБВ Луцьк, як і інші міста України, використовує кожен день. З їх допомогою зводяться різні будівельні об'єкти.

Така затребуваність цілком з'ясовна. Залізобетонні конструкції мають масу переваг. І перш за все – це найвища міцність. Завдяки цьому можна будувати споруди, розраховані на тривалий термін експлуатації. Плюс залізобетон володіє морозостійкістю, вогнестійкістю, водонепроникністю, високою щільністю. Саме такі характеристики й властивості дозволяють будувати надійні довговічні будинки «на століття». Великий вибір ЗБК пропонує компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП». Покупці можуть придбати:

 1. труби;
 2. фундаментні балки і стрічки;
 3. щілинні підлоги;
 4. елементи теплових камер;
 5. тротуарні плити і блоки;
 6. палі та багато іншої необхідної в будівництві продукції.

Всі представлені вироби відповідають вимогам щодо якості та заявленим характеристикам. Основне завдання, яке ставить перед собою компанія, - забезпечити підприємствам доставку і надати істотну допомогу у виборі товару. Нашим замовникам не потрібно шукати компанії, що займаються виробництвом залізобетонних виробів. Це зробимо ми, так як вже багато років співпрацюємо з багатьма заводами, розташованими на території України. Доставка виробів проводиться в місто Луцьк в точно обумовлені терміни відповідним транспортом та обладнанні.

Технологія, виробництво, застосування ЖБК

Бетон являє собою штучний матеріал. Виходить він шляхом ущільнення, затвердіння бетонної суміші, в складі якої є вода, мінеральні терпкі елементи, добавки. Залізобетонні конструкції виходить в результаті проведення поетапних технологічних операцій:

 1. контроль якості використовуваних елементів;
 2. розрахунок складу суміші;
 3. його лабораторна перевірка;
 4. приготування бетонної суміші на будівельному майданчику або заводі.

Після цього продукцію транспортують до місця призначення на склад готової продукції або безпосередньо на об’єкт. Залізобетонні конструкції використовуються в багатьох галузях діяльності людини: будівництві, торгівлі, ландшафтному дизайні. Він необхідний при зведенні будинків, споруд, створенні монументів, скульптур та інших виробів.

Працювати з нами вигідно

При замовленні ЗБК Луцьк ви можете скористатися каталогом, доступним на сайті компанії. Працювати з нами вигідно з таких причин:

 1. швидке виконання замовлень покупців;
 2. висока якість виготовлення;
 3. гнучка цінова політика;
 4. доставка в обумовлений час;
 5. широкий вибір конструкцій із залізобетону.

За час своєї діяльності у нас значно розширився асортимент, дозволяючи придбати потрібні вироби під будь-які види будівництва. На сучасному ринку величезна кількість пропозицій з продажу будівельних матеріалів. Завжди існує ризик нарватися на шахраїв. У нас найкращі пропозиції щодо ціни і якості, в чому ви особисто можете переконатися.

Доставити залізобетон Луцьк та інші міста України ми можемо в найкоротші терміни. Для всіх кому потрібно якісні вироби, звертайтеся до нас. Працюючи з нами, ви будете повністю впевнені в якості нашого товару, так як ми професіонали своєї справи.

Доставка ЗБВ по Україні

Харків | Одеса | Полтава | Миколаїв | Черкаси | Чернігів | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Житомир