Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Люки та дощоприймачі

Каналізаційні люки: особливості вибору

Надійний люк – незамінна річ при встановленні будь-якого типу оглядових колодязів. Він захищає конструкцію від сміття, різноманітних пошкоджень, а також забезпечує зручне і безпечне пересування людей, машин і гарантує доступ до комунікаційних точок.

Люки відрізняються за типом конструкції, матеріалом виготовлення, формою і т.п. У їх виробництві використовуються різні матеріали, до яких пред'являється кілька вимог:

  • вони повинні мати необхідний рівень міцності;
  • не повинні деформуватися під впливом механічних та фізичних чинників;
  • не мають спричиняти додаткового навантаження на пристрій колодязя.

До того ж, абсолютно усі люки та дощоприймачі повинні відповідати всім необхідним стандартам та максимальнім рівнем безпеки.

Пропозиції від «КОНКРЕЙТ ГРУП»

Компанія займається виробництвом високоміцного товару з заліза та бетону (ЗБК), призначених для будівництва, ремонту, комунікацій та інших потреб. Широким попитом завжди користується такий виріб як кришка каналізаційного люка. Основні матеріали з яких виготовляється дана продукція:

  1. Чавун. Люки з цього матеріалу цінуються за довгий термін експлуатації, необхідний рівень міцності, стійкість до температурних коливань.
  2. Пластик. Пластиковій кришці також притаманний довгий термін служби, зносостійкість і широкий вибір кольорів. При можливості виріб можна зробити на замовлення. У цьому випадку йому додадуть бажану форму. Однак пластикові каналізаційні люки не справляються з високими механічними навантаженнями, тому їх зазвичай не ставлять на проїжджій частині. Основна сфера використання полімерних люків - приватні будинки і конструкції, куди немає доступу стороннім особам до каналізації або водопроводу.
  3. Композитні матеріали. Цей різновид люків випускається з поліефірних смол, скловолокнистої основи і порошкового наповнювача. В процесі виробництва виріб піддається пресуванню і тиску високих температурних режимів. Вони займають перше місце щодо довговічності. В якості сировини задіють пластикові гранули з піском.
  4. Бетонні люки. Для додання міцності готової конструкції використовують різні добавки і армування. Нерідко в бетонну основу додають гравій, щебінь або дрібні камінчики. Для невеликого будівництва бетонний люк можна зробити самостійно. Для цього знімають мірки з колодязя і виливають певну форму.

У каталозі «КОНКРЕЙТ ГРУП» кожен знайде необхідний вид товару для будь-якої потреби. Також компанія має можливість виготовляти люки під індивідуальне замовлення. Доставка проводиться в максимально короткий термін у будь-яку точку країни.

На що звертаємо увагу при виборі

При виборі люка орієнтуються на заводський стандарт, навантаження, яке він може витримувати, вартість і місце установки. Велике значення має форма люка. Виріб може бути прямокутним, квадратним і круглим. Поширеним варіантом вважаються круглі люки. Головними перевагами подібної форми є:

  • оптимальний розподіл навантаження;
  • невелика витрата матеріалів, що позначається на підсумковій ціні;
  • виняток провалу конструкції і різноманітних деформацій.

Прямокутні та квадратні модифікації, як правило, монтуються в місцях з певним дизайнерським рішенням, наприклад, на тротуарі, викладеному плиткою. Втім, суттєвої різниці між представленими варіантами немає. Все залежить від побажань замовника.

Найчастіші питання про каналізаційні люки і дощоприймачі

 

Як правильно встановити люк на колодязь в зеленій зоні?

Ландшафтний дизайн надає навколишній території зручність і красу. Красиво зкошений газон особливо помітний. Але як позбутися від комунікацій? А ніяк! Кожен колодязь має плиту перекриття, яку необхідно втопити нижче рівня грунту. На допомогу прийдуть добірні кільця, а завершить всю цю конструкцію люк каналізаційний, колір і форму якого зумовить загальний дизайн: чорний, сірий, зелений, теракотовий ... Кріпиться люк на розчин, але при необхідності можливе кріплення на анкера.

 

Як правильно вибрати каналізаційний люк?

На ринку в наш час можливість вибору практично безмежна. При виборі люків каналізаційних розбігаються очі. Але давайте підемо по порядку. Найважливіше - призначення: каналізаційний, газовий або ж телефонний? Визначившись з типом, визначимо де він буде розташований: в зеленій зоні, пішохідній, проїжджій або ж на жвавій автомагістралі? Від цього залежить яке навантаження треба застосувати. І найостанніше - форма і колір. І люк буде служити довгі роки!

 

Чи можна придбати кришку для люка окремо від обойми?

В даний час за крадіжку люків передбачена кримінальна відповідальність, але не дивлячись на це талановиті люди примудряються їх забрати. Також можливою причиною знищення люка є його поломка. Виходячи з цих причин наша організація пропонує придбати кришки окремо від обойми. Але для того, щоб підібрати правильно кришку, необхідно знати деякі параметри, такі як матеріал, діаметр, товщина і навантаження, яку повинен нести люк. Також з метою подальшого збереження люка від злодіїв є можливість установки запірних пристроїв.

Вгору