Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Лотки і кришки кабельні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лотками і кришками лотків кабельних називаються залізобетонні вироби, що використовуються для установки комунікацій різноманітного призначення. Дані вироби застосовують перш за все для того, щоб уникнути технічних і механічних пошкоджень комунікаційних систем, які зберігаються в них. Інформація про особливості конструкції, її схеми, а також інші характеристики позначені в серії 3.407-102 випуску 1.

Особливості продукції та сфера її використання

Лотки є елементами підстанцій напругою від 35 до 500 кВ. Умовним позначенням конструкції є УБК – універсальний кабельний лоток. Цифра, яка слідує за абревіатурою, вказує на типорозмір виробу. Також в назві деяких типів найменувань присутня літера «А», яка позначає те, що даний виріб постачається разом із заставною продукцією.

Серед основних властивостей лотків залізобетонних кабельних є створення так би мовити осередку для збереження обладнання. Найменування виготовляється з бетону міцних сортів, армується сталевою сіткою. А також покривається спеціальними складами, які додатково захищають його від корозії.

Серед переваг залізобетону виділяють:

вологонепроникність;

морозостійкість;

відсутність реакції із ґрунтом;

ізоляція кабелів;

разом із брусом під лоток кабельний – протистояння електрокорозії.

Лотки виготовляются таким чином, щоб майстер міг мати вільний і безпечний доступ до комунікацій для того, щоб здійснювати ремонтні роботи.

Зберігання і транспортування продукції

Продукція повинна зберігатися штабелями. Поміж елементами інтегруються підкладки з обмежувачами. Підкладками потрібно забезпечити і місця розташування монтажних петель. При цьому важливо, щоб ряд містив не більше трьох лотків.

Транспортування здійснюється із залученням спеціальної техніки. При цьому важливо не допускати вільного падіння найменувань. Отримати більш детальні дані про збереження й транспортування конструкцій можна в ДСТУ 13015.4.

Купувати залізобетонні вироби в нас зручно й вигідно

Наша компанія займається реалізацією продукції із залізобетону. Ви зможете підібрати лотки із залізобетону. Дані найменування відрізняються високою якістю, що підтверджено сертифікатами. Випуск лотків відбувається в суворій відповідності з правилами ДСТУ.

 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору