Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Труби азбестоцементні

Азбестоцементні труби -  це виріб, який  має великий попит в будівельній галузі. Азбестоцементні труби підрозділяються на напірні які виготовляються ГОСТ 539-80 і безнапірні труби ГОСТ 1839-80. Азбестоцементні труби безнапірні застосовуються  для установки зовнішніх трубопроводів безнапірної каналізації, вентиляції, димарів, газоходів, сміттєпроводів в житлових спорудах, при прокладці дренажних колекторів, для прокладання електричних і телефонних кабелів. Напірна азбестова труба широко застосовується при прокладці напірних мереж промислових і побутових трубопроводів, для напірних водопровідних систем, теплотрас, вентиляції, для напірної каналізації, для дренажних колекторів, в нафтопроводах, водостоків.  Для з'єднання труб повинні застосовуватися азбестоцементні муфти. Труби і муфти азбестоцементні повинні виготовляться відповідно до вимог справжніх стандартів як для  напірних так і безнапірних азбестоцементних труб за технологічним розкладом, затвердженим в установленому порядку.

Переваги азбестоцементних труб над трубами виготовлених з іншого матеріалу:

  • азбестоцементна труба має в своєму розпорядженні низьку теплопровідність;
  • ціна азбестоцементних труб дешевше і легше по вазі, чим в металевих труб;
  • азбестоцементна труба не піддається гниттю, корозії і не потребує гідроізоляції;
  • термін використання азбестової труби складає 30-40 років.

Найчастіші питання про азбестоцементні труби

 

Чи можна використовувати азбестоцементну трубу для димоходу?

Завдяки своїй ідеальній геометричній формі кола в поперечному перерізі, багато людей бажають використовувати трубу азбестоцементну для зведення димаря у себе в будинку. В принципі це хороша ідея, але не всі замислюються про те, що нові піролізні та твердопаливні котли мають температуру вище тієї, що в звичайних печах, що призводить до швидкого руйнування азбестоцементу. Незважаючи на наше бажання реалізувати продукцію, для сучасних котлів ми все ж наполегливо не рекомендуємо використовувати азбестові труби.

 

Як з'єднати азбестоцементні труби між собою?

Існує два види труб азбестових: напірні і безнапірні, з'єднання яких відбувається різними способами. Безнапірні з'єднуються за допомогою пластмасової муфти, яка одягається на кінці двох суміжних труб. З'єднання напірних має більш складну конструкцію, так як вони повинні забезпечити не тільки цілісність, а й утримання внутрішнього тиску. На труби одягається муфта, виготовлена ​​з того ж азбесту, що має у внутрішній частині пази по всьому колу, в які вставляються гумові кільця ущільнювачів, які і забезпечують герметичність.

 

Чи можна використовувати трубу азбестоцементну як лоток водовідвідний?

При влаштуванні тротуару, вимощення та інших споруд, де потрібне відведення води, необхідно використовувати водовідвідні лотки. Не завжди є доцільним купувати дорогі пластикові лотки, наприклад в господарських будівлях, сільських будинках, де естетичність знаходиться не на першому місці, а економія коштів понад усе. За допомогою азбестоцементної труби і болгарки з колом по бетону ви зможете самостійно зробити водовідведення з пішохідної зони, відлив і так далі. Необхідно розкреслити на трубі лінії прорізу по довжині і, прорізавши болгаркою, ви отримаєте з однієї труби два відливу. Не забувайте про техніку безпеки!

Вгору