Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Балки підкранові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Балки підкранові

Залізобетонні вироби відрізняються високою міцністю, довговічністю, опором агресивному середовищу. У сучасному будівництві ЖБИ використовуються для зведення промислових і житлових будівель. Конструкції і залізобетону обходяться дешевше за аналоги з інших матеріалів. Зокрема, балки підкранові залізобетонні економічніше сталевих конструкцій.

ПБК або підкранові балки укладаються під рейки, які використовують для пересувань мостових кранів. Балки укладені подовжньо, вони дають додаткову жорсткість будовам. ПКБ бувають металеві, і залізобетонні, останні обходяться дешевше, такі конструкції встановлюються на залізобетонні колоны. Закріплюють балки і колоны зварюванням металевих складових. Для високоміцних виробів використовується бетон класу В25, В40. Вага мостових кранів може складати від п'яти до тридцяти тонн. Балки міцно кріплять колоны будівель, додаючи міцність.

Застосовуються ПКБ на великих будівництвах, тяжкість крану витримає не кожну будівлю. Балки можуть бути нерозрізні і розрізні, які легше перевозити і монтувати. На цілісні конструкції потрібно менше арматури, але вони важче в транспортуванні. Балки можуть бути торцеві і серединні, а також розташовуватися у теплових швів. Між балками і рейками прокладається прогумована тканина.

Види залізобетонних балок

Компанія "КОНКРЕЙТ ГРУП" пропонує балки підкранові для мостових кранів, вживані при будівництві промислових будівель. Балки шестиметровою мають тавровий переріз, дванадцяти метрові балки маю двотавровий переріз. Важливо, щоб вироби були високої якості, не мали вад, відповідали Госту. Конструкції можуть збиратися на місці експлуатації. Для переміщення мостового крану монтуються металеві шляхи. Каркаси будов пов'язані подовжніми і поперечними конструкціями. Підкранові балки виступають не лише засобом пересування крану, але і зміцнюючим елементом будови.

Мостові крани складаються з візків, що рухаються, механізмів для пересування і підняття вантажів, мають міст, що несе, розміром, відповідному прольоту будови, яку обслуговують. Пристосування використовується для переміщення по об'єкту великих об'ємом продукції, сировини, матеріалів. Балки бувають металеві і залізобетонні, які довговічніше, економніше, менш схильні до дії вологи. Залізобетонні конструкції стійкі до перепадів температур, не піддаються корозії.

Монтуються підкранові балки безпосередньо з транспорту, встановлюючись на колоны, приварюючись внутрішніми металоконструкціями. Залежно від ваги крану розраховуються характеристики балок. Вироби стійкі до того, що зім'яло, якому піддаються від тиску коліс мостового крану. Динамічне навантаження рівномірно розподіляється по усій поверхні. Вес крану, вантажів, самих балок передається на колоны, усі характеристики повинні враховуватися при монтажі конструкцій.

Особливості продукції від "КОНКРЕЙТ ГРУП"

На сайті ukfreewell.com.ua представлений вибір виробів із залізобетону компанії "КОНКРЕЙТ ГРУП". Фірмова продукція відрізняється високою якістю, має доступні ціни. При цьому вчинити купівлю можна онлайн, заощадивши час і засоби. Доставку по Україні забезпечать надійні перевізники. Оплата робиться в зручній для клієнтів формі. По контактних телефонах сайту можна зв'язатися з компетентними співробітниками фірми, отримати професійну консультацію, допомогу в оформленні замовлення. У обумовлені терміни товар буде відправлений покупцеві. Гарантія на залізобетонні конструкції може досягати терміну в п'ятдесят років.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • БК12-6АІІІв-С балка підкранова
  Новий товар
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • БК12-6АІІІв-К балка підкранова
  Новий товар
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору