Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Залізобетонні вироби

ЗБВ, залізобетон або залізобетонні вироби - самий, на сьогоднішній день, поширений будівельний матеріал. Появою залізобетонних виробів - ЗБВ ми зобов'язані Жозефу Моньє, який вперше створив і запатентував свій винахід ще у 1867 році.

Що собою являє цей матеріал? Залізобетонні вироби – це бетон, об'єднаний в один конструктивний елемент зі сталевими арматурами, вони взаємно доповнюють унікальні властивості один одного. Бетон надійно захищає елементи арматури від корозії, сприймає стискаючі зусилля. Арматурна сталь, в свою чергу, служить для підвищення міцності всієї конструкції та виконує функцію розтягування.

У чому переваги використання ЗБВ

Сталева арматура і бетон використовуються в конструкції, як єдине ціле. Бетон, що працює на стиск, ще більш зміцнюється при тривалому впливі стискаючих сил. Міцність арматурної сталі на розтяг порядку в 100-200 разів більша, ніж у бетону. І, працюючи разом, надають конструкції максимальну міцність, як в зонах розтягування, так і в зонах стиснення. Завдяки такій особливості залізобетонні вироби витримують серйозні навантаження, не руйнуючись при вигині, в порівнянні зі звичайним бетоном. До основних переваг залізобетонних конструкцій варто віднести наступні:

  • відносно невисока вартість залізобетонних виробів при належних технічних характеристиках;
  • технологічність – можливість отримання широкого розмаїття форм, розмірів і конструктивних елементів ЗБВ, що надзвичайно важливо та зручно для процесу будівництва;
  • висока ступінь вогнетривкості, залізобетон володіє також високою стійкістю до хімічних і біологічних впливів;
  • довговічність залізобетонних виробів, надійність їх використання.

Серед недоліків або, краще сказати, особливостей ЗБК відзначають відносно невисоку міцність, при досить великій масі виробів з нього.

Види залізобетонних конструкцій

Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» пропонує своїм клієнтам якісні бетонні вироби як збірних (які монтуються на будмайданчику), так і монолітних конструкцій. За призначенням плити ЗБВ поділяються на 4 основні групи:

  1. Представлені збірні залізобетонні конструкції, що випускаються для будівель житлового та громадського призначення. До них відносяться фундаментні блоки, перекриття, палі, блоки стін підвалів та ін.
  2. Залізобетонні вироби, призначені для промислових будівель і споруд. Це фундаментні балки, а також колони і фундаменти під них, різних розмірів ферми, балки покриттів, арки, підкранові балки.
  3. У третю групу збірних ЗБВ входять бетонні вироби, що застосовуються у інженерних спорудах. До них відносяться збірні мостові споруди, шпали, тюбінги, труби великого діаметру, опори контактних мереж залізничного призначення.
  4. До четвертої групи ЗБВ виробів відносяться інші конструкції, що мають саме різне призначення.

Широкий асортимент товару дозволяє підібрати варіанти для будь-яких потреб.

Співпраця з «КОНКРЕЙТ ГРУП»

Будівництво – процес, який не можна переривати, тому постійна наявність необхідних ЗБК в достатній кількості вкрай важлива. Наша компанія – лідер з виробництва ЗБВ і гарантує якісний товар за доступною ціною. Усі умови купівлі та доставки продукції можна дізнатися на сайті та за телефоном. Опція «швидка купівля» дозволяє замовити одну позицію товари буквально за декілька хвилин. Компанія працює з індивідуальними замовленнями та розраховує оптимальну транспортну логістику.

Найчастіші питання про ЗБВ

 

Що використовувати в будівництві? ЗБВ або моноліт?

На дане питання можливо отримати відповідь визначивши кілька факторів. Найважливіший це вартість. Якщо ви не велика підрядна організація і в своєму розпорядженні не маєте дорогої опалубки, то однозначно збірний залізобетон. Також на прийняття рішення може вплинути такий фактор як під'їзні шляхи. Залізобетон в основному транспортується за допомогою довгих предметів, що вимагає широкого під'їзної колії. Міксер з бетоном більш компактний. Складні конструкції і індивідуальні можна реалізувати обома способами. Якщо вам потрібна одна конструкція, наприклад, сходовий марш на другий поверх, то замовляйте бетон, а якщо ж більше маршів і всі повинні бути ідентичними, тоді чекаємо Вашого дзвінка.

 

Навіщо застосовується арматура у виготовленні бетонних конструкцій?

Виготовити виріб з бетону не просте завдання. По-перше, потрібна форма необхідних обрисів і параметрів, обов'язково міцна, так як питома вага бетону висока і приблизно становить 2,5 тонни на кубічний метр. По-друге, необхідно врахувати призначення і середу застосування виробу, що визначає марка бетону. І, можна сказати, найважливіше - міцність! Це визначає якраз армування виробу. Арматура відповідає за багато речей в ЗБВ - міцність, еластичність, вигину стійкість і багато іншого. Тому даний компонент незамінний в залізобетонних конструкціях.

 

Чи можна виготовити залізобетонні вироби в домашніх умовах?

Для виготовлення бетону необхідно чотири складові: цемент, пісок, щебінь та вода. Все це будь-яка людина може придбати в будь-якому будівельному магазині і приступити до виробництва залізобетонних конструкцій, не забувши докупити арматури. Але є один момент у виробництві - ступінь складності виготовлення. Простий виріб, наприклад, плитка для вулиці, для якого потрібно залити бетон в форму і дочекатися застигання це одне, а ось виготовити великі, складні в конструктиві, а тим більше переднапружені вироби не кожна людина і з будівельною освітою подужає. Для цього й існують заводи з виробництва складних бетонних виробів і ми завжди раді прийти Вам на допомогу.

Вгору