Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Лежні під обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лежень – це залізобетонна конструкція, що використовується як фундамент для обладнання комплектних трансформаторних підстанцій і пристроїв розподільних зовнішньої установки. Треба відзначити, що раніше для монтажу комплектних трансформаторних підстанцій в якості фундаменту використовувалися дерев`яні колодки. Проте зараз застосовують найменування із залізобетону класу В15 і вище, а за морозостійкістю – не нижче класу F100.

Особливості продукції

Випуск та експлуатаційні характеристики виробу такого типу регламентовані державними стандартами 2.114-70 і 2.116-84. Згідно з інформацією, наданою в серії 3.407.1-157 випуск 1, виріб має 5 типорозмірів.

Типорозміри виділяють залежно від способу виготовлення і його призначення. Вони використовуються для підстанцій напругою від 35 до 500 кВ для зовнішньої установки. Найменування встановлюються в ґрунт на різних ділянках, а отже, піддаються впливу агресивного середовища. Тому їх водопроникність повинна відповідати класу не нижче W6.

Загальноприйнятою системою маркування найменувань є ЛЖ – лежня із залізобетону. Після абревіатури вказано число, яке дає інформацію про розміри конструкції. Найбільш поширеними типорозмірами є ЛЖ-16, 28, 44, 60, 84 і 104. За цією позначкою отримують дані про вагу виробу, його довжину, ширину, розміри перетину й іншу інформацію.

Переваги лежня залізобетонного

Продукція виготовляється з бетону і сталевої арматури. Для її виробництва використовують метод вібропресування. Саме тому продукція даного типу має тривалий термін зберігання. Звичайно, цього можна досягти лише при належній експлуатації товару. Крім того, серед його переваг можна виділити:

створення довговічного фундаменту, який не зміщується;

міцність бетону й сталевої арматури;

стійкість до різних умов навколишнього середовища;

висока морозо- й вологостійкість;

Матеріал не кородує. Тому що арматура (сталеві прути) знаходяться під товстим шаром бетону високого класу міцності.

Умови застосування

Лежні використовуються для обладнання комплектних трансформаторних підстанцій. Крім того, їх застосовують в якості фундаменту для розподільних пристроїв зовнішньої установки. Така конструкція може бути встановлена в районах із різноманітним кліматом.

Методи зберігання і транспортування продукції

Експлуатація фундаменту повинна проводитися в чіткій відповідності до типорозміру. В іншому випадку підстанція може бути пошкоджена.

Залізобетонні фундаменти підстанцій необхідно утримувати і перевозити штабелями, або касетами, або іншими, близькими до цього методами. При розвантажувальній роботі не можна допускати їх вільного падіння, переміщення по ґрунту волоком чи намагатися перекотити найменування. Дізнатися більш детальну інформацію щодо методів транспортування й зберігання конструкцій можна в державному стандарті 13015.4-84.

У нашій компанії ви можете придбати високоякісні залізобетонні лежні під обладнання.

 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору