Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Стійки під обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стійки під обладнання становлять собою уніфіковану залізобетонну конструкцію, яку використовують для спорудження підстанцій 35–500 кВ. Найменування виробляють у 5 типорозмірах. Виділяють два види маркування виробів: ВС або ВСЛ. ВС розшифровується як вібрувальна стійка, а ВСЛ – вібрувальна стійка для ліній електропередач (проте їх використовують не тільки за цим призначенням). Матеріал постачається спільно із подножніком, що має грибовидную форму.

Сфера застосування найменування

Продукція набула широкого попиту в галузі енергетичного підстанційного будівництва. Найчастіше вона застосовується в спорудженні ЛЕП. Проте деякі якості роблять стійки практично універсальним обладнанням. Тому вони використовуються в будівництві залізничних мереж, установці трансформаторів.

Властивості й особливості конструкції

Дане обладнання вважається невід'ємним компонентом ліній електропередач. Стійка використовується для пристроїв порталів ошіновки відкритих розподільних пристроїв. Для виробництва обладнання застосовують бетон особливої якості класу W6. Цей матеріал дозволяє встановлювати обладнання в ґрунтах будь-яких типів, це стосується і районів із великою кількістю вітрів.

Тим не менш, для розташування в агресивних умовах необхідно вдатися до індивідуального проектування стійок, що будуть відповідати умовам навколишнього середовища.

Для того аби дізнатися про технічні характеристики обладнання і розглянути його схему, треба вдатися до матеріалів серії 3.407-102 випуску 1.

Умови зберігання і транспортування

Зберігання й транспортування потрібно здійснювати горизонтально штабелями. Причому ряд повинен містити не більше 5 стійок. Кожна конструкція перекладається спеціальним матеріалом з обмежувачами.

Розвантаження залізобетонних стійок здійснюється за допомогою кранів. Більш детальну інформацію щодо перевезення та зберігання матеріалу ви можете отримати в ГОСТ 13015.4.

Переваги конструкцій

Матеріал має високу міцність, тому його використовують на відкритих майданчиках. Серед його переваг можна виділити:

стійкість до перепадів температур;

довгий термін експлуатації без необхідності обслуговування й ремонту;

стійкість матеріалу до вивітрювання і електрокорозії;

конусоподібна форма дає змогу використовувати конструкцію в особливо вітряних районах;

низька проникність вологи;

довговічність.

Матеріал виготовляється особливим способом. Тому сталевий елемент кородують, а бетонна поверхня не втрачає своїх властивостей.

Чому виріб треба купити в нас

У нас ви придбаєте стійки, що виготовляються з високоякісного залізобетону. Абсолютно вся продукція, подана на нашому сайті, відповідає вимогам державних стандартів і має необхідну сертифікацію. А це значить, що ми гарантуємо надійність і ефективність застосування залізобетонних конструкцій, а також їх довговічність.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору