Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Приставки до опор дерев'яних

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Незважаючи на те, що енергетичне будівництво сьогодні виконується з використанням залізобетонних стовпів, дерево все одно користується попитом. Дерев'яні стовпи також мають свої переваги. Найголовніше те, що вони легкі. А це знижує вартість їх транспортування, розвантажувальних робіт й монтажу.

Сьогодні укріплення згаданих вище конструкцій здійснюється за допомогою залізобетонних приставок до опор дерев'яних. Ці елементи ви можете придбати в нашій компанії.

Основні властивості найменування

Використання залізобетонних приставок – це можливість укріпити стовп із дерева та зробити конструкцію ЛЕП максимально довговічною й ефективною.

Приставку встановлюють в землю, а до неї прикріплюють стовп із дерева. При аналогічному кріпленні, але з використанням дерев'яної пасинки знадобилося б два елементи. Однак завдяки тому, що виріб виконується з міцного бетону, однієї такої деталі цілком достатньо для будівництва ЛЕП.

Для посилення стовпа виготовляється конструкція класу міцності при стисненні В25. Армування продукції виконується двома способами. По-перше, за допомогою каркасів зварних просторових. А по-друге – в'язаними каркасами із спіральною поперечною арматурою. У більшості випадків застосовуються пасинки першого типу.

Схема і особливості виробу описані в серії 3.407-57-87. Отримати детальну інформацію щодо вимог виробництва та маркування залізобетонних деталей цього типу можна в ДСТУ 14.295-75.

Галузі використання найменування

Вироби використовуються при прокладанні ліній електропередач напругою 0,38; 6-10, 20 і 35 кВ. За допомогою крену стовпа встановлюють також повітряні лінії радіофікації, телеграфного чи телефонного зв'язку. Сферами їх застосування є:

райони з температурою повітря більше за -55 градусів;

1-4 райони по швидкісному напору вітру;

рідке, тверде чи газоподібне середовище з неагресивним або слабоагресивним ступенем впливу на залізобетон.

Крім того, опори використовують на майданчиках із сейсмічністю до 9 балів.

Зберігання та транспортування виробів

Способи зберігання та перевезення крену, що використовують для того, аби посилити стовп, описані в ДСТУ 13015.4. Транспортування і зберігання здійснюється касетами або штабелями. Причому ряд не повинен містити більше п'яти залізобетонних елементів. Між стовпами поміщаються підкладки з обмежувачами. Навантаження виробів проводиться за допомогою кранів.

Придбати залізобетонну продукцію у нас зручно й вигідно

Ми постачаємо тільки високоякісні залізобетонні конструкції. Гарантією їх ефективності і довговічності є наявність всіх необхідних сертифікатів. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки ту продукцію, яка виконана відповідно до вимог ДСТУ. У нас ви можете обрати залізобетонні конструкції, що здатні зміцнити дерев'яний стовп.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору