Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Плити анкерні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наша компанія надає клієнтам можливість замовити продукцію для встановлення та закріплення ЛЕМ. У нашому каталозі є серія 3.407-115 випуск 5. До неї відносяться металеві деталі для кріплення, ригелі та зб плити для стійок повітряних електроліній 35-500 кВ. Це зібрання опорних, анкерних, підкладних плит, сіток, підп’ятників тощо. Також до вашої уваги пропонується серія 3.407.1-143 випуск 7. Зібрання містить типові конструкції будівництва, вузли та інші артикули, що слугують зб опорам повітряних енерголіній 10 кВ.

Якщо ви звертаєтесь до нас, то отримуєте асортимент, якість продукції та обслуговування, а також важливу послугу доставки найменувань серії 3.407-115 випуск 5, 3.407.1-143 випуск 7 та інших по усій країні.

Анкерні плити: опис, види, використання, переваги

Для виробництва цих найменувань використовують бетон важких марок і міцну арматуру. Плити мають форму прямокутника, зверху розташоване так зване монтажне ребро зі сталевою петлею. Плити анкерні використовують при будівництві, ремонті та удосконаленні ліній електроенергії. Також вони зустрічаються в освітлювальних мережах міст. За рахунок своєї форми і міцних матеріалів виготовлення плити анкерні забезпечують ЛЕМ надійність, безпечність, стійкість опор і тривалі роки експлуатації без клопоту.

Сучасні стандарти дають нам три типи плит-анкерів, а саме:

Опорно анкерна плита. Тут використовується маркування ПА та певні цифри. 1-1 – це виріб, ширина та довжина якого дорівнюють одному метру. 1-2 – це артикул довжиною метр та шириною 1,5.

Анкерна плита. ПА 2-1 має ширину півтори метри та довжину два метри. ПА 2-2 – це виріб із параметрами 2х3 м.

Найтяжчі артикули. ПА 3-1 – виріб з розмірами 2х3 м, ПА 3-2 – виріб завширшки 2 метри і завдовжки 4.

Кожна опорно анкерна плита виробляється в чіткій відповідності із прийнятими стандартами. Вироби також поділяються на звичайні, литі, складені і зварні плити.

Незамінні у влаштуванні ЛЕМ і анкера циліндричні. Ці вироби мають, як очевидно з назви, форму циліндра і також виконуються з бетону-важковика з арматурним кістяком. Застосовують артикули у конструкціях опор, а точніше - в зміцненні їх відтяжок. Анкери циліндричні входять в розділ 3.407.1-143 випуск 7. Їх заглиблюють в котлован і засипають піщано-гравійної сумішшю.

Головними перевагами плит і анкерних циліндрів, в комплекті з якими обов'язково використовується розтяжка для опори, є здатність виносити великі навантаження і стабілізувати конструкції ЛЕМ. Вироби виносять будь-які погодні капризи і служать десятиліттями.

Встановлення опор ЛЕМ

Такий процес потребує максимальної уваги і коректного дотримання інструкцій. Він складається з двох основних етапів:

Підготовка: вивчення місцевості, розбиття трас, прорубування просік, риття котлованів під опори і так далі. Важливу роль тут відіграє спеціалізована техніка, зокрема бульдозери, за допомогою яких викопують вибоїни.

Будівництво та монтаж: тут необхідно організувати збір та перевезення всіх артикулів, закріпити стовп, встановить ізолятори, троси і так далі. На цьому етапі використовують підйомні крани. Вони незамінні при установці фундаментних елементів, допомагають з великою швидкістю і мінімальними зусиллями вмонтувати і закріпити стовп і тому подібне.

Наявність готових збк, що виготовлені спеціально для ЛЕМ з урахуванням специфіки споруди, у цілому значно спрощує та робить дешевшими роботи такого формату.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору