Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Плити для встановлення трансформаторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трансформатор становить собою важку конструкція. Тому до його фундаменту висуваються особливі вимоги. Фундамент під трансформатор виготовляється з важкого армованого бетону марки 300. Застосовують бетон морозостійкістю Мрз від 100 до 200 залежно від клімату району будівництва.

Особливості конструкції

Як уже було сказано, для виробництва плит використовують важкий бетон. Міцність сировини має відповідати ДСТУ 10180-67. Виробництво здійснюють способом вібропресування.

Згідно з інформацією, що подана в серії 3.407-102 випуск 1, цей виріб разом зі шпалами має відношення до п'ятої групи найменувань. Вони обидва призначені для фундаментів трансформаторного обладнання. Плити використовують для глухих перетинів і залізничних шляхів для перекочування аналогічних конструкцій.

Плити для встановлення трансформаторів поміщаються безпосередньо в ґрунт. Через це вони взаємодіють із середовищем, яке є агресивним. Тому їх водонепроникність повинна бути високого класу – В-6.

Переваги плити як фундаменту

Згідно зі стандартами, такі конструкції обов`язково повинні використовуватись при монтажі трансформаторного обладнання. Серед їх переваг можна відзначити:

залишаються непохитними, а значить, не псують змісту будівлі;

стійкість до агресивних умов навколишнього середовища;

висока морозо- і вологонепроникність;

матеріал не кородує.

Саме тому плити можна використовувати в якості фундаменту.

Умови зберігання й транспортування

Найменування, як і всі збірні залізобетонні конструкції, необхідно утримувати і перевозити штабелями або касетами. При розвантаженні їх ні в якому разі не можна допустити вільного падіння, переміщення по площині волоком. Детальнішу інформацію можна отримати в ДСТУ 13015.4-84. До речі, правила стандарту стосуються всіх виробів із залізобетону.

Де використовуються плити трансформаторів

Вироби мають особливі конструктивні і технічні характеристики. Їх застосовують для безпеки і надійного монтажу трансформаторів. Найменування використовуються для встановлення трансформаторів, які мають спеціальні отвори і заставні для монтажу.

Чому продукцію даного типу вигідно придбати у нас

Наша компанія готова запропонувати вам якісні вироби із залізобетону. Ми пропонуємо своїм клієнтам спеціалізовану продукцію, яка обов`язково відповідає державним стандартам і є сертифікованою. При її виробництві дотримано всіх технічніх умов.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору