Одеса, як крупне портове та промислове місто, займає одне з провідних місць в Україні по обсягам комерційного та житлового будівництва. Зручне розташування на березі Чорного моря та наявність великих торговельних шляхів обумовлюють постійний інтерес забудовників до місцевих локацій. Завдяки ЗБК Одеса росте швидко за розмірами.

Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» забезпечує доставку готових залізобетонних виробів у будь-який район міста. Завдяки розповсюдженій транспортній мережі ми завжди забезпечуємо своєчасність виконання замовлень, це дозволяє забудовниками гнучко планувати свою діяльність та будівництво за зручним графіком. Крім того, наявність на власних складах певного запасу залізобетонних виробів, які користуються найбільшим попитом, дозволяє перерозподіляти логістичні потоки та тимчасово змінювати обсяги виробництва у необхідний бік.

Виготовлення та реалізація ЗБК

Власне виробництво «КОНКРЕЙТ ГРУП» орієнтоване на випуск різноманітних залізобетонних конструкцій. Головним принципом компанії є виготовлення лише якісної продукції із заданими параметрами. Це завдання досягається поєднанням якісної сировини: залізної арматури та бетону певних марок.

Великий досвід роботи в даному напрямку мінімізує вірогідність прихованого браку. Щоб забезпечити належні технічні показники будівельного виробу впроваджено систему перевірки кожного технологічного кроку, при цьому це стосується всіх етапів виготовлення ЗБК. Перевірка готових виробів застосовується до кожної партії продукції та включає в себе дослідження міцності, вагових показників та структурі поверхні конструкції. В обов’язковому порядку визначається, чи відповідають вони вимогам ДСТУ та міжнародних стандартів.

Реалізація готової продукції зручно відбувається через електронний каталог на офіційному сайті «КОНКРЕЙТ ГРУП». Тут в наочній формі висвітлені всі зразки будівельних виробів, які пропонуються для реалізації. Одночасно вказується їх детальна характеристика, вагові показники, способи застосування та ціна.

Щоб придбати будь-який товар достатньо додати його в корзину на сайті. Після повного вибору товару слід завершити процедуру його купівлі шляхом визначення порядку здійснення оплати та доставки. Вказані питання узгоджуються індивідуально менеджерами компанії з кожним покупцем, при цьому розраховується повна вартість замовлення.

Зручна доставка ЗБК в Одесу

Головними перевагами компанії «КОНКРЕЙТ ГРУП» є:

  • наявність власного заводу;
  • використання якісної сировини;
  • відпрацьовані технологічні цикли виготовлення типової продукції;
  • наявність можливостей виготовлення штучних виробів або їх обмежених партій;
  • налагоджена система доставки ЗБК в будь-який регіон України.

Поряд з виготовленням будівельних елементів нашою головною метою є їх зручна доставка в будь-який населений пункт країни. Транспортування до великих міст організоване за поточним принципом. Якісний залізобетон Одеса та інші обласні центрі отримують в стислі терміни.ьном разделе на официальном сайте.