Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Опорні плити для анкерно-кутових опор

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Опорні плити ЛЕМ – це надійний спосіб закріпити у будь-якому типі ґрунту відтягнення ліній, що виконані зі сталі чи залізобетону. При цьому збільшується площа упору стійки у землі, а це значить, що зростає і стабільність конструкції та її безпека. 

Опорні елементи, анкерно-кутові опори, інші найменування для побудови ЛЕМ надає змогу замовити наша компанія. Наша спеціалізація полягає у створенні для клієнта пропозиції найвищої якості збк із максимальними показниками безпечності та міцності. У нас до вашої уваги подана серія 3.407-115 випуск 5, яка включає ригелі, металеві деталі та плити для кріплень ЛЕМ 35-500 кВ. Ми співпрацюємо з покупцями на всій території країни і забезпечуємо надійну доставку ваших замовлень. 

Опорно анкерна плита: будова та види

Виготовляється така продукція з бетону важких класів (наприклад, клас В 30). Роль міцного скелета виконує каркас арматури. Опорні плити ЛЕМ вирізняються широкою пласкою основою, верхня частина виробів має виступ з арматурною петлею. Таким чином, артикул надзвичайно стійкий на самому нестабільному ґрунті і дуже зручний в перевезенні та встановленні.

У зазначеній серії 3.407-115 випуск 5 міститься шість марок плит, а саме:

ПА 1-1 – вага 0,5 т;

ПА 1-2 – вага 0,7 т;

ПА 2-1 – вага 1,6т;

ПА 2-2 – вага 2,2 т;

ПА 3-1 – вага 2,8;

ПА 3-2 – вага 3,7.

Вироби відрізняються також об'ємом та вагонною нормою, але мають однаковий клас бетону В 30, рівень стійкості до морозу F 150-200 (цифри вказують на кількість циклів заморожування, яку може винести опорно анкерная плита) і водонепроникність W 4-8 (числа вказують на тиск, під яким подається вода).

Анкерні опори бувають відгалужені, кінцеві або кутові. Перші використовують для встановлення «глухих» підстанцій, які відгалужуються від основної лінії. Кінцеві опори знаходяться на початку і при закінченні повітряних ліній. Анкерно-кутові опори незамінні там, де лінія здійснює поворот, і використовуються там, де присутнє натягнення проводів із зусиллям.

Переваги, використання та встановлення опірних плит

Призначення опорної плити – приймати на себе навантаження. Виріб виконує це своє завдання за рахунок того, що збільшує площу опори, забезпечуючи тим самим стабільність усієї лінії (навіть у самих непридатних для будівництва типах ґрунтів). Строк використання ЛЕМ також зростає. 

Перевагами плитних опорних елементів є:

відмінні показники використання при будь-якому кліматі;

непомітність;

міцність;

просте перевезення та монтаж;

доступна ціна.

Установка артикулів найчастіше відбувається в слабких ґрунтах. Для початку готують котлован, а потім в ньому закріплюють саму опорну плиту. Оскільки використовується вона в якості ригеля, то за наявності ями глибиною близько трьох метрів плиту заглиблюють всього на півметри в землю.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору