Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Балки двосхилі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Балки двосхилі

Призначення балок двосхилих полягає у формуванні основи для кріплення покрівлі над сільськогосподарським спорудою. Спирається яких проводиться на заздалегідь змонтовані колони, до бічної частини балки передбачено примикання полурам з обох сторін. Зав'язка між паралельно лежать балками проводиться за допомогою прогонів при використанні не залізобетонної покрівлі, при використанні ребристих плит, зав'язка проводиться самими плитами. Балки двосхилі для покриття будівель виготовляються з важкого бетону класу міцності в діапазоні В20 ... В55, морозостійкість і водонепроникність якого залежить від режиму експлуатації та кліматичного району будівництва, що вказується в маркуванні виробу додатковими індексами. Завантаженість балок розрахунковим навантаженням допускається тільки після досягнення бетоном повної проектної міцності, що відповідає класу бетону для даної марки конструкції. У балках застосовується попереднього напруження армування, що забезпечує більш високі показники в характеристиках експлуатації, клас якої залежить так само від режиму експлуатації, в поєднанні з не напружуваною арматурою для зварних каркасів, сіток і заставних. Балки виготовляються в горизонтальному положенні - лежачи. Захисний шар забезпечується шляхом підкладки пластикових фіксаторів арматури. Напруга напруження арматури досягається механічним натягом і термічним електричним. З метою безперешкодного виїмки балок з форм на зовнішньому поясі балки передбачені монтажні петлі.

Конструкції із залізобетону розраховані на високі механічні навантаження, перепади температур, вплив агресивного середовища. Також ЗБВ не бояться вологи, мають тривалі терміни служби. При будівництві будівель враховується, що дах і перекриття розраховані на високі навантаження. Часто на перекриттях встановлюється обладнання, комунікаційні пристрої. Надійніше всього для потужних перекриттів великої довжини залізобетонні подвійні балки. Для балок перекриття використовуються важкі сорти бетону і металева сітка в якості арматури. Арматурою можуть бути міцні сталеві стрижні, розташовані в різних напрямках.

Виготовлення двоскатних балок відбувається в горизонтальному вигляді. Підкладаються пластикові фіксатори, що забезпечують захисний шар. Арматура напружується електричним нагріванням або механічним натягом. Залізобетонні балки подвійні застосовуються для зміцнення несучих конструкцій будівель і споруд. Балки з двома скатами застосовуються не тільки для покрівель, але для перекриттів в житлових і промислових будівлях.

Види залізобетонних балок на сайті ukfreewell.com.ua

Перевагою двосхилих балок є саме їх форма. Завдяки скатам навантаження розподіляється рівномірно, через що конструкції витримують великі механічні навантаження. На сайті ukfreewell.com.ua можна знайти балки моделей 2 БДР 12 різних модифікацій. Потрібно вибирати вироби правильно, на бетоні не повинно бути тріщин, треба звертати увагу на зовнішній вигляд. Гарантія якості ЗБВ може бути до п'ятдесяти років, але за умови дотримань норм при виробництві. Вироби, що поставляються компанією «КОНКРЕЙТ ГРУП» відповідають ГОСТу.

Двосхилиа балка в зрізі має форму трапеції. Довжина конструкції залежить від призначення і має стандарти 6, 12, 18 метрів. Найчастіше залізобетонний виріб даного типу суцільний, але є полегшені порожнисті балки, при цьому мають високу міцність. Крім легкості, порожнисті вироби економлять матеріал, і знижують собівартість. Залізобетонні вироби стійкі до корозії, різких перепадів температур, відштовхують вологу, практично не мають тріщин. Конструкції застосовують не тільки в професійному будівництві, але також при зведенні приватних будинків, господарських будівель. Фірмові вироби «КОНКРЕЙТ ГРУП» створюються не тільки з кращих матеріалів, високоміцної сталі, спеціальних сортів бетону, але і з дотриманням норм виробництва на всіх етапах, точного дотримання графіка. Від міцності і надійності перекриття залежить життя людей. Тому підходити до вибору даних виробів треба відповідально.

Чому треба звертатися в компанію «КОНКРЕЙТ ГРУП»

Фірмові вироби із залізобетону «КОНКРЕЙТ ГРУП» має відрізняти висока якість і доступна ціна. Також непрості перевезення важких, нерідко негабаритних вантажів наша компанія бере на себе. Розрахунки за покупки проводяться в зручній для клієнтів формі. Ціни на продукцію залежать від партії товару, для оптових і постійних клієнтів передбачені суттєві знижки та вигідні умови.

На сайті представлені вироби з важкого бетону марок В55, В20. Конструкції розраховані на перекриття покрівель до 18 метрів, зазвичай розташовуються на відстані шести метрів один від одного. Навантаження на балки розрахункової потужності допустимо тільки після досягнення залізобетонними виробами проектної міцності, відповідно до типу матеріалу. У конструкції використовується попередньо напружене армування. Про всі робочі моменти можна проконсультуватися з менеджерами нашої компанії за вказаними контактними телефонами.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору