Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Дашки входу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Козирки входу із залізобетону

Залізобетон популярний матеріал в умовах сучасного будівництва. Вироби із залізобетону стійкі до механічного впливу, до агресивного середовища, не бояться різких перепадів температури. ЗБВ відрізняються вигідною вартістю в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Конструкції виготовляють частинами, потім збирають на будівельному майданчику або в іншому місці експлуатації, що прискорює процес будівництва. Вироби із залізобетону від компанії «КОНКРЕЙТ ГРУП» мають тривалі гарантійні терміни, до п'ятдесяти років, відрізняються різноманітністю конструкцій, використанням сучасних технологій.

До характеристик козирка входу відносяться товщина виробу і розмір виносу конструкції. Відповідно до Держстандарту розміри вказуються в сантиметрах. Головне завдання козирків - захист людей від снігу і дощу при вході або виході із будівлі. Також козирки захищають двері будинків від погодних несприятливих умов і частково стіни нижніх поверхів. Встановлюють козирки різних розмірів і типів з розрахунком сніжності регіону. Важливо правильно розрахувати навантаження і міцність матеріалу, щоб не постраждали люди. Козирок може вбудовуватися в стіну і зміцнюватися спеціальними підпірками, традиційно конструкція розташовується на блоках або цегляних стінах. Конструкції повинні витримувати великі навантаження, при цьому самі не повинні бути важкими. Виробляються вироби з армованої сітки і спеціального бетону.

Вибір залізобетонних козирків входу по каталогу

Козирки входу, виготовлені із залізобетону, можна встановлювати на блоки або на цегляні стіни. Такі конструкції використовуються в великих будівлях, над під'їздами житлових будинків, над входами в громадські будівлі. Залежно від розміру вироби можуть бути цільними і розбірними, виготовляються з легких сортів бетону і міцної арматури, витримують великі навантаження снігового покриву. Вироби компанії «КОНКРЕЙТ ГРУП» відповідають ГОСТу. Виробам надають певну форму, заливаючи в опалубку.

Для великих будівель громадського призначення, що мають широкі входи, конструкція може складатися з декількох елементів. Захищаючи двері і стіни від негативного впливу опадів, козирки входу повинні витримувати навантаження снігового покриву до двохсот кілограмів на квадратний метр, або сто кілограмів зосередженого навантаження. Козирки над входом можуть мати різні розміри виносу. Виступи можуть мати винос півтора, два метри, а також 220 і 280 сантиметрів. Якщо у виробі є парапети, то потрібні зливні отвори, щоб не накопичувалася волога.

Про особливості та переваги «КОНКРЕЙТ ГРУП»

Продукція фірми «КОНКРЕЙТ ГРУП» має високу якість, відрізняється довговічністю і надійністю. Ціни наших виробів Вас приємно вразять, до кожного покупця здійснюється індивідуальний підхід, вартість товару залежить від партії, також передбачена система гнучких знижок для постійних клієнтів. Доставка проводиться в обумовлені терміни, оплачується товар зручним для клієнта способом. Уточнити деталі можна на сторінці сайту в розділі «Доставка».

Зв'язавшись за контактним телефоном з менеджерами компанії, можна отримати професійні поради, проконсультуватися, зробити замовлення. Продукція фірми «КОНКРЕЙТ ГРУП» має тривалі терміни гарантії. Маючи власний завод ЗБВ в Києві, компанія забезпечує споживачів високоякісними виробами, що мають тривалі терміни експлуатації, що відрізняються надійністю та доступною ціною.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору