Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Палі під обладнання енергетичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Енергетичні палі під обладнання становлять собою залізобетонні вироби, що використовуються в якості опори для обладнання в північних широтах і на нестійких ґрунтах. Вони мають квадратну форму перетину, гострий кінець і укріплений оголовок. Палі є попередньо напруженими. Розглянемо це найменування більш докладно.

Особливості конструкції

Для виробництва найменувань використовується важкий бетон класу не нижчий за В30. До того ж варто, аби сировина мала високий клас із морозостійкості (F 100-200), а також вологостійкості – W6-8. Завдяки таким показникам найменування можна розміщувати у вологій місцевості.

Маркування має такий вигляд: УСВ – універсальна паля вібрувальна. Цифра, зазначена за абревіатурою, дає інформацію про типорозмірі найменування. Інші характеристики конструкції вказані на її поверхні в районі оголовка енергетичної палі.

Для отримання більш детальної інформації про виріб, а також для того аби розглянути його схеми, треба звернутися до інформації, яка представлена в серії 3.407-102 випуску 1.

Правила зберігання і транспортування

Методики перевезення і зберігання залізобетону описані в ДСТУ 13015.4. Отже, виріб має зберігатися і перевозитися штабелями. Кожен елемент цього стовпчика обов`язково перекладають спеціальним матеріалом. До того ж ряди складаються не більше ніж із п'яти елементів. Навантаження виробів повинно здійснюватися виключно із застосуванням вантажних кранів. Треба виключити можливість вільного падінння конструкцій, а також тягнення їх землею волоком.

Властивості й переваги конструкції

Палі встановлюють у регіонах із різними кліматичними умовами. Для того щоб домогтися універсальності конструкції, вона має такі показники:

бетон не пропускає всередину рідину, а його армована частина не кородує;

завдяки використанню морозостійких матеріалів палі не тріскаються;

відповідно до вимог стандартів найменування проходить заводський контроль якості.

Усе це забезпечує максимально довгий термін експлуатації паль під трансформатори.

Чому купити продукцію цього типу варто в нас

Наша компанія пропонує своїм клієнтам купити палі енергетичні. Ці конструкції застосовують в якості опор під обладнання і трансформатори. У нас ви зможете дібрати найменування високої якості за доступними цінами. Ми гарантуємо ефективність і довговічність залізобетонної продукції. Найменування, представлені на сайті, виробляються в точній відповідності з існуючими нині ГОСТ, а також мають сертифікати якості і всі необхідні документи, що підтверджують це. При виробництві залізобетонних конструкцій використовується тільки якісна сировина (бетон необхідного маркування і сталь).

 

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору