Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Лотки залізобетонні

Лоток – незамінна залізобетонна конструкція

Щоб організувати ефективне відведення води від житлових або промислових будівель й так само забезпечити зручність і комфорт різних об’єктів, застосовують спеціальний водовідвідний елемент – лоток залізобетонний. Цей виріб став незамінним у процесі будівництва та модернізації комунікаційних споруд, житлових будівель, площ, автобанів та інших інфраструктурних одиниць.

Купити залізобетонні елементи в Україні безпосередньо в компанії «КОНКРЕЙТ ГРУП» вважають за краще не тільки приватні особи, але й дрібні організації та великі будівельні компанії. Ми давно працюємо у цьому секторі, тому про якісний бетон, його виробництво, продаж та доставку знаємо абсолютно усе. Компанія орієнтується на потреби сучасного споживача, тому намагається йти в ногу з сучасними будівельними технологіями і пропонує своїм клієнтам широкий асортимент якісної ходової продукції за доступною ціною. Ми ідемо назустріч кожному замовнику, тому для компанії немає значення – виготовити одну одиницю товару чи велику оптову партію. Ми гарантуємо, що лотки нашого виробництва – це саме ті ЗБВ, які влаштують забудовника за усіма параметрами.

Лотки залізобетонні для міських інженерних мереж

Залізобетонні матеріали, розміри яких визначаються їх функціональним призначенням, виконують як захисну, так і водовідвідну функцію. Вироби водовідвідні – ЗБВ невеликих розмірів, що служать для пристрою стічних канав та відведення води від тротуарів та міських вулиць. Збірні залізобетонні лотки служать також для захисту теплотрас від надмірних втрат тепла, механічних і хімічних впливів оточуючого середовища. Їх застосування дозволяє істотно знизити тепловтрати, повністю убезпечити теплотрасу від проникнення хімічних реагентів, а також гризунів, які можуть зіпсувати матеріал теплоізоляції.

Такі плити створюють додаткове укріплення земляного склепіння при прокладанні траси через проїжджу частину. Вони незамінні, якщо потрібно прокласти теплотрасу на ділянці ґрунту з малою глибиною залягання, тому що не тільки створюють додатковий тепловий захист, а й сприяють підвищенню температури повітря всередині лотка. В функціональності таких виробів не доводиться сумніватися. Вони багато разів перевірені в практичних випробуваннях, довели свою незамінність при облаштуванні інженерних мереж міського і позаміського масштабу.

Наша компанія виробляє збірні конструкції в різних комплектаціях, в тому числі і оброблені спеціальними сумішами, що істотно знижують схильність бетону хімічних впливів. Ми реалізуємо лотки залізобетонні під замовлення і зі складу, повністю розраховуючи пропоновану продукцію під потреби конкретного клієнта.

Переваги продукції від «КОНКРЕЙТ ГРУП»

Сектор будівельних матеріалів на сьогоднішній день переповнений різноманітними товарами та пропозиціями. Але професіонали попереджають – не слід замовляти продукцію (особливо залізобетонні вироби) на першому-ліпшому сайті, аби не натрапити на недобросовісних продавців. Обирайте перевірених виробників, які мають хорошу репутацію та велику кількість позитивних відгуків від клієнтів. Так ви вкладете кошти у якісні та міцні вироби, які прослужать вам не один десяток років. Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» - одна з провідних на українському ринку. Ми пропонуємо покупцям залізобетонні вироби власного виробництва, тому особисто відповідаємо за їхню якість і даємо гарантію на максимально тривалий строк експлуатації. До основних переваг співпраці з нами відносять:

 1. Широкий асортимент продукції, який постійно оновлюється та поповнюється новими моделями конструкцій. Прайс-лист у каталозі відображає всю інформацію про типи, параметри та основні характеристики кожної групи конструкцій. Розмірний ряд досить різноманітний, тому перед замовленням рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами.
 2. Високий рівень сервісу та зручність комунікації. Купити зливові та інші лотки наше підприємство пропонує разом з доставкою по місту, області, країні. Для доставки та розвантаження замовлення на вашому об'єкті компанія використовує спецтехніку з власного автопарку та професійних водіїв та експедиторів.
 3. Вигідна ціна. Купити бетонні конструкції ми пропонуємо за максимально низькими цінами, які значно нижчі ринкових. А постійні покупці можуть розраховувати на отримання вигідних і приємних знижок. Все це відбувається тому, що компанія працює напряму з замовником, без посередників і не робить націнок.
 4. Можливість замовити продукцію як оптом, так і в роздріб.
 5. Кваліфіковані співробітники, які завжди допоможуть визначитися з вибором, оформити замовлення та нададуть вичерпну інформацію з приводу кожної позиції товару.

Ми цінуємо кожного покупця і намагаємося задовільнити усі його побажання. З нашими конструкціями будівництво будь-яких споруд і комунікацій буде відбуватися набагато простіше та швидше.

Класифікація бетонних лотків та їх призначення

Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» на сьогоднішній день оперує найбільшим на ринку асортиментом залізобетонних лотків. Ми готові представити покупцям наступні види лотків:

 1. Автодорожні. Вони укладаються при влаштуванні систем відведення води (дощових потоків, талих вод) від автодоріг і придорожніх територій. Залізобетонні елементи з'єднуються в монолітну каналізаційну конструкцію, по якій відбувається стік води в обладнані для цього місця.
 2. Зливові. Такі вироби використовуються для організації систем водотоку там, де це необхідно. Клімат у деяких місцевостях вологий, часто йдуть дощі, але лотки зливові використовуються не тільки в регіонах з дощовим кліматом. Вони відводять дощові води від доріг, житлових масивів, промислових і житлових будівель.
 3. Каналізаційні. Залізобетонні лотки такого типу використовуються в будівництві для влаштування систем каналізації.
 4. Жолоби. Спеціальні жолоби залізобетонні можуть служити для найрізноманітніших цілей. Форми і розміри жолобів можна замовляти відповідно до потреб будівництва, але в основному такі елементи виконуються в П-образному перетині, або півколом.
 5. Водопропускні. Вони призначені, в першу чергу, для видалення дощових, талих, паводкових вод в ливнівки та інші передбачені в місті місця збору води.
 6. Для кабельних каналів. Лотки кабельних каналів ¬– один з найбільш поширених видів конструкцій для прокладки мережевих і кабельних комунікацій по міських вулицях. Вони надійно захистять кабель від вологи, бруду, гризунів і хімічних речовин.
 7. Комунікаційні. Наша компанія пропонує своїм клієнтам краще рішення для розміщення інженерних комунікацій, їх надійного захисту від будь-яких механічних впливів.
 8. Межпутні. Рішення для пристрою дренажу автомобільних і залізних доріг, які пропонує наша компанія, безумовно, привернуть увагу людей, що цінують зручність і якість при зведенні допоміжних інженерних систем.
 9. Для теплотрас. Вже давно ніхто не «закопує в землю» канали комунікацій, призначених для водопостачання, опалення, відведення стічних вод або каналізаційних труб. Агресивне середовище ґрунту не дала б прожити такому трубопроводу досить довго, а в суворих кліматичних умовах з промерзанням ґрунту розриви труб були б ще частіше, ніж зараз.

Не шукайте партнера для будівництва та прокладання найрізноманітніших комунікацій – обирайте «КОНКРЕЙТ ГРУП». Ми надійні, відповідальні, професійні та зацікавлені у успішних проектах наших замовників.

Вгору