Слідом зі старими будівельними матеріалами як цегла і деревина з початком промислової революції виникли такі будматеріали як бетон, скло, сталь і пластмаса. У сучасному світі широко використовують попередньо напружений залізобетон, який виконує не останню роль в будівельній галузі і є одним з основних товарів нашої компанії пропонованого для кінцевого споживача в Україні, Києві. Основні цілі діяльності нашої компанії є: допомога клієнту швидко і якісно прийняти правильне рішення у виборі потрібного товару, робота з клієнтами по всій території України, пропозиція широкого асортименту товару, наші постійні клієнти повинні відчути максимальну увагу, обслуговування на високому рівні і глибоке задоволення співпрацею з нами.

Наша співпраця з багатьма заводами ЗБВ України та Києва дасть вам можливість заощадити час на пошук необхідної продукції та доставки на вашу будівельний майданчик.

На сайті ви можете ознайомитися з пропонованими залізобетонними виробами, дізнатися їх розміри, масу, ціни (на деякі види ЗБВ вони вказані з доставкою в м.Київ), подати заявку на виробництво індивідуальних залізобетонних і бетонних конструкцій. З питань доставки залізобетонних виробів в інші точки нашої країни звертайтеся до наших менеджерів.

Складовими бетонних конструкцій є цемент з наповнювачами та всілякими добавками, що багатьом залежить від функціонального призначення застосування бетонного вироби. До складу залізобетонних виробів додатково входить арматура, дріт сітка, може і всі разом, що залежить від застосування залізобетонного виробу і необхідних функцій покладених на ЗБВ. Застосування залізобетону має широкий спектр - це громадянське, промислове, інженерне і стратегічне призначення. Наприклад, плити перекриття, палі, колони можуть використовуватися як в цивільному, так і в промисловому будівництві. Лотки інженерних мереж, кільця колодязів, труби використовуються в усіх галузях. Ознайомившись з призначенням, поняттям, видами залізобетонних конструкцій і бетонних виробів ви зможете без проблем підібрати необхідну ЗБВ продукцію.