Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Енергозалізобетон

Енергозалізобетон використовується у будівництві ЛЕМ. Також актуальний він на підстанціях промислового та громадянського будівництва (із показниками 35-500 кВ). Надійні опори з такого матеріалу мають призначення утримувати кабелі та провід на необхідній відстані від землі. 

Енергобетон ви можете замовити, заглянувши в каталог нашої компанії. У нас є не тільки вибір, але й у наявності дуже вигідні умови для придбання необхідних на будівництві матеріалів та виробів. 

Енерго будівництво: загальна інформація та етапи проведення

Під цим великим поняттям можна розглядати два значення. По-перше, це побудова енергетичних підприємств. По-друге, це зведення ЛЕМ. По суті обидві ці конструкції використовуються для однієї мети – забезпечення енергетичними ресурсами всіх, хто їх потребує, наприклад, завод, або фабрика, або ж окремий будинок чи квартира.

Енерго будівництво вимагає використання виключно надійних і якісних матеріалів, які забезпечать безперебійне функціонування електричним мережам, роки використання і безпеку таких конструкцій. Особливо важливі ці чинники з урахуванням того, що енерголінії несуть свої ресурси на значні відстані.

У будівництві важливе неухильне дотримання всіх нормативів безпеки, що діють у країні і відзначають, які комплектуючі для ЛЕМ гідні до застосування. До них відносять різні види дротів, ізолятори, анкери та інші артикули. На території нашої держави в основному панують повітряні електролінії, які зводять у такому порядку: 

1. Етап 1 – збір/підготовка необхідної документації, проведення розрахунків.

2. Етап 2 – підбір/постачання матеріалів для будівництва.

3. Етап 3 – підготовка опор/їх монтаж.

4. Етап 4 – монтаж дротів/кабелів. 

5. Етап останній – перевірка надійності конструкції. 

Як бачите, уже на етапі 2 підбираються комплектуючі для ЛЕМ.

Енергетичний залізобетон: особливості, переваги, використання

Відомо, що зб вироби промислового призначення і суспільного будівництва виробляють із використанням важкого бетону. Армують артикули спеціальними арматурними каркасами. Енерго залізобетон для ЛЕМ виробляють так само. Це означає, що матеріал володіє тими ж перевагами, що збк іншого призначення.

Вигоди енергетичного бетону:

вогнетривалість: це один із найпожежобезпечніших матеріалів, за рахунок чого його використання в опорах ЛЕМ оптимальне;

міцність механічного характеру: енергозалізобетон ідеальний для важких конструкцій, які протягуються на довгі кілометри і протягом року піддаються дії різних атмосферних чинників;

опір динамічним впливам: особливо практичний енерго бетон для використання в сейсмоактивних районах, оскільки він стійкий до коливань, трясіння та вібрування;

можливість створювати конструкції необхідної раціональної форми: вам не загрожують жодні зайві витрати матеріалів;

скромні вкладення в експлуатацію споруд: енерго бетон помітно економічніший порівняно з деревиною чи виробами із заліза.

Відзначимо й таке: важлива особливість матеріалу і виробів із нього – це простота транспортування і монтажу. Готові частини конструкції легко переміщати і сполучати між собою. При необхідності і ремонт можна проводити набагато швидше (шляхом заміни лише одного пошкодженого сегменту ЛЕМ).

Наша компанія надасть вам такий енерго бетон (стійки, опори, стовпи), що його можна використовувати на лініях із показниками 35-110 кВ. Йдеться про стійки з центрифугованого матеріалу, що можуть бути як анкерно-кутовими, так і стояти на проміжках мереж. Наші конструкції розраховані на дроти різних типів, залежно від яких можуть виносити 2-9 чи 4 дроти одночасно без ризику для діяльності лінії. Енергозалізобетон – багатофункціональний матеріал, тому актуальний і для освітлювальних мереж, і для мереж зв’язку.

Вгору