Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Траверси таврові портальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виріб, який застосовують для захоплення вантажу на підйомних кранах, називають траверсою. Сьогодні її використовують не лише з даною метою. Існує багато видів траверс, від типів обладнання залежить галузь використання пристрою.

Це найменування може застосовуватися з вантажами різного виду і призначення, в тому числі і з розподільними пристроями. Саме це найменування ви можете придбати в нашій компанії. Розглянемо більш детально особливості траверси таврової портальної.

Особливості найменувань

Траверсу встановлюють між гачком захоплення і власне краном. Пристрій характеризується можливістю швидкої заміни. Його випуск здійснюється згідно з інформацією серії 3.407-40/70, виробництво регламентовано ГОСТ 26020-83.

Траверса виробляється з бетону важких сортів і сталі в якості арматури. В основному застосовують круглу сталь. Усі елементи об'єднуються болтами, а іноді за допомогою зварювання. Пристрій має вигляд двох балок, поєднаних між собою. На них встановлюють центральний гак. Вантажопідйомність залежить від призначення траверси.

Виріб має раму. Виділяють одно- чи декількопролітну системи траверс. Безпосередньо в раму встановлюють пристрій, який ми розглядаємо. У свою чергу, таврові балки спираються на спеціальні стійки. Виріб може мати кілька типів порталів, від них залежить технічне призначення найменувань. Існує три основні види портальних виробів:

Шинні.

Одно- і багатопрогонні.

Обладнання з металевими порталами.

Головною перевагою виробу є те, що за його допомогою можна уникнути пошкодження вантажу під час транспортування або утримання.

Властивості уніфікованого бетону і сфера його застосування

Такі уніфіковані вироби, як балки, виробляють безпосередньо під певні умови застосування. Тобто на замовлення.

Продукція застосовується для відкритих розподільних пристроїв, напруга яких становить від 35 до 150 кВ. Траверси таврові використовуються для підвіски ошіновки. Їх застосовують для відкритих майданчиків підстанцій.

Наша компанія реалізує тільки високоякісну продукцію із залізобетону. Вона відрізняється довговічністю і надійністю при експлуатації. Ми пропонуємо лише ті вироби, які відповідають державним стандартам і мають всі необхідні сертифікати якості. В цьому підрозділі нашого віртуального ресурсу ви зможете підібрати й замовити необхідні вам балки для підстанцій.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору