Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Ригелі фундаментні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ригель залізобетонний – це такий поширений тип виробів, що їх використовують у будівництві для різних потреб. Це не новинка на будмаркеті, винайшли ригелі давно. З одного боку, це звичайна довга балка, з іншого – вона дещо вдосконалена.

Наша компанія пропонує вам асортимент зб більш, ніж широкий. Серед цього різноманіття є і ригель залізобетонний – Серія 3.407-115 випуск 5. Із нашою допомогою ви купите все необхідне для своїх потреб, а ще – зробите це з вигодою. Ми обслуговуємо клієнтів усієї країни, пропонуючи різним регіонам окремі прейскуранти.

Ригель залізобетонний: конструкція та інші особливості виробу

Вироби, що про них йде мова, це балки із залізобетону, які мають тавровий профіль. Вони також можуть мати або не мати продольні виступи, що слугують для укладання плит та інших елементів зб, наприклад, швелери чи рейки. Присутність цих виступів залежить від типу, до якого належить ригель. 

Виробляються артикули з важкого бетону з використанням арматурної сітки. Таким чином, виходить конструкція не тільки щільна та міцна, але і укріплена зсередини. Від звичайної довгомірної балки ригелі відрізняються такими моментами: 

В описуваних виробах застосовується для армування лише висококласна арматура. Йдеться про якісний прокат із подальшою термообробкою.

Арматурні прути розташовуються в ригелі таким чином: подовжні укладаються по довжині виробів, у середині є поперечники, а в торці розташовуються сполучні стрижні та металеві пластинки. 

Бетон в артикулах, як було сказано вище, використовується лише надважкий (клас В22-В40), такий, що відрізняється, по-перше, високим поглинанням вологи і, по-друге, стійкістю до заморожувань.

Нарешті, лінійні розміри виробів завжди чітко відповідають прийнятим нормативам. Серед типів найменувань ригелів виділяють профілі прямокутні, вироби однополичні (під плити багатопустотні і ребристі), двохполичні і бесполичні, а також консольні артикули.

Ригель опори ЛЕМ

Якщо говорити про використання найменувань, то варто звернути увагу на елементи електроліній. Головне їх завдання – додаткова підтримка ЛЕМ-стійок. Вироби виконують цю задачу, збільшуючи бічну площу фундаментів. Також вони розширюють ті частини конструкції, що заглиблені у землю. За рахунок цих ригелів загальна здатність витримувати вагу у ЛЕМ значно зростає. 

Закріплюють ригель опори ЛЕМ за допомогою так званого хомута, що є міцним фіксатором. Найменування можуть слугувати навіть при сильному морозі, приблизно 55 градусів Цельсія нижче нуля, при чому підходять як для підножників сталевих опор, так і для залізобетонних стійок віброваних або центрифугованих. 

Ригель фундаментний

Цим типом виробів виступає лінійний артикул, що використовується в конструкціях, що є несучими, при будівництві і монтажі. Основна функція цього зб виробу – це з'єднання. Йдеться про з'єднанні опор, стропів або ж стійок під час зведення багатоповерхівок-монолітів.

Ригель фундаментний може мати різну форму перетину: таврову, прямокутну, двотаврову або поперечну. Також вироби відрізняються розмірами, вагою і навантаженнями, які можуть винести.

Висновки: фундамент з ригелів та його переваги

Переваги використання ригельних виробів у будівництві аналогічні до загальних переваг конструкцій зб. Мова йде про:

підвищення здатності будівлі/опори виносити вагу;

міцність/довготривалість (з урахуванням впливу всіх агресивних чинників);

легкість зберігання, перевезення, встановлення чи заміни артикулів;

вигідність вкладення коштів. 

Фундамент з ригелів та інші подібні конструкції – це компроміс фінансовий, що виправданий роками успішного використання.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору