(044) 390 11 77(067) 410 09 43

Город: Сиэтл

Товари та послуги

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Передзвоніть мені

Невірне введення

Невірне введення

  • 1
  • 2
  • 3

Ласкаво просимо!

Ви знаходитесь на офіційному сайті нашої компанії.

Ми займаємось виготовленням та продажом залізобетонних виробів і конструкцій – ЗБВ. Вся продукція виготовляється згідно ГОСТів, так само можливе виробництво залізобетону по індивідуальному замовленню. Продаж збв високої якості і широкого асортименту один з основних напрямів діяльності компанії. На нашому сайті представлений широкий асортимент залізобетонних виробів і залізобетонних конструкцій, вказані ціни на ЗБВ всіх видів і типів. Підприємство виробляє комплексні постачання ЗБВ великим і дрібним оптом. Це дозволить Вам заощадити час і купити всілякі залізобетонні вироби в одному і тому ж місці без додаткових накладних витрат і з хорошими знижками.

Здійснюємо доставку по Києву, Київської області і по Україні цілому на Ваш будівельний майданчик.

Будьте конкурентоздатні, вибирайте високу якість ЗБВ! Наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні стосунки, - і міцні об'єкти з ЗБВ!

Напевно, багатьом не раз зустрічалася абревіатура «ЗБВ». Але чи можете ви її вірно розшифрувати? Все дуже просто: ЗБВ означає не що інше, як залізобетонні вироби, що використовуються тепер на будь-якому будівництві. Сьогодні без ЗБВ не обходиться будівництво сучасних мостів, будівель, автострад, споруд і інших споруд, ну а за виробництво ЗБВ відповідають спеціалізовані заводи ЗБВ. ЗБВ (залізобетонні вироби) сучасні і дуже міцні будматеріали. Виробництво залізобетону організоване на сучасних технологіях, що дозволяє заводам і комбінатам ЗБВ добиватися чудових результатів. Технологічний процес випуску залізобетонних виробів безперервно удосконалюється. Для додання особливих властивостей випускається безліч пластифікаторів і хімічних добавок. Завдяки їх вживанню завод ЗБВ виробляє продукцію високої якості. Матеріал цей володіє рядом виняткових характеристик, що пояснює таку незамінність залізобетону. Залізобетонний виріб є украй міцним і простим у використанні. Різноманітність модифікацій і низька вартість ЗБВ - ще один плюс даного матеріалу. Залізобетон - це матеріал, що поєднує в собі арматуру і бетон. Оскільки ці компоненти є інертними матеріалами, то хімічних реакцій між ними не відбувається, тому залізобетонні вироби (залізобетон) мають вельми тривалий термін служби. Арматура, використовувана в залізобетонних виробах в якості лозини із сталі, справляється з розтягуванням, а міцний, але крихкий бетон в ЗБВ добре тримає навантаження.

Залізобетонні вироби недорогі, але при цьому поєднують в собі велике різноманіття форм. Проте все ж є і виключення з правил. Так, армовані ЗБВ не дуже придатні для будівництва дуже масивних об'єктів, проте для звичної багатоповерхівки підійдуть ідеально. Крім того, для нас поважно, щоб ваш проект був втілений з максимальною вигодою для вас і без втрати в якості.

Тому у нас дійсно розумні ціни на залізобетонні вироби. Фахівці компанії уважно віднесуться до ваших потреб, вивчать всі нюанси запланованого об'єкту, візьмуть до уваги геологічні особливості майданчика і на основі цієї інформації запропонують оптимальні вироби ЗБВ. Після цього ми можемо своєчасно доставити ЗБВ на ваш майданчик.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43

Неверный ввод

Неверный ввод