0
Моє замовлення
 • Оплата при отриманні
  Оплата
  при отриманні
 • Обмін та повернення
  Обмін
  та повернення
 • Швидка доставка
  Швидка
  доставка
Про компанію

Ласкаво просимо!

Ви знаходитесь на офіційному сайті нашої компанії.

Ми займаємось виготовленням та продажом залізобетонних виробів і конструкцій – ЗБВ. Вся продукція виготовляється згідно ГОСТів, так само можливе виробництво залізобетону по індивідуальному замовленню. Продаж збв високої якості і широкого асортименту один з основних напрямів діяльності компанії. На нашому сайті представлений широкий асортимент залізобетонних виробів і залізобетонних конструкцій, вказані ціни на ЗБВ всіх видів і типів. Підприємство виробляє комплексні постачання ЗБВ великим і дрібним оптом. Це дозволить Вам заощадити час і купити всілякі залізобетонні вироби в одному і тому ж місці без додаткових накладних витрат і з хорошими знижками.

Здійснюємо доставку по Києву, Київської області і по Україні цілому на Ваш будівельний майданчик.

Будьте конкурентоздатні, вибирайте високу якість ЗБВ! Наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні стосунки, - і міцні об'єкти з ЗБВ!

Напевно, багатьом не раз зустрічалася абревіатура «ЗБВ». Але чи можете ви її вірно розшифрувати? Все дуже просто: ЗБВ означає не що інше, як залізобетонні вироби, що використовуються тепер на будь-якому будівництві. Сьогодні без ЗБВ не обходиться будівництво сучасних мостів, будівель, автострад, споруд і інших споруд, ну а за виробництво ЗБВ відповідають спеціалізовані заводи ЗБВ. ЗБВ (залізобетонні вироби) сучасні і дуже міцні будматеріали. Виробництво залізобетону організоване на сучасних технологіях, що дозволяє заводам і комбінатам ЗБВ добиватися чудових результатів. Технологічний процес випуску залізобетонних виробів безперервно удосконалюється. Для додання особливих властивостей випускається безліч пластифікаторів і хімічних добавок. Завдяки їх вживанню завод ЗБВ виробляє продукцію високої якості. Матеріал цей володіє рядом виняткових характеристик, що пояснює таку незамінність залізобетону. Залізобетонний виріб є украй міцним і простим у використанні. Різноманітність модифікацій і низька вартість ЗБВ - ще один плюс даного матеріалу. Залізобетон - це матеріал, що поєднує в собі арматуру і бетон. Оскільки ці компоненти є інертними матеріалами, то хімічних реакцій між ними не відбувається, тому залізобетонні вироби (залізобетон) мають вельми тривалий термін служби. Арматура, використовувана в залізобетонних виробах в якості лозини із сталі, справляється з розтягуванням, а міцний, але крихкий бетон в ЗБВ добре тримає навантаження.

Залізобетонні вироби недорогі, але при цьому поєднують в собі велике різноманіття форм. Проте все ж є і виключення з правил. Так, армовані ЗБВ не дуже придатні для будівництва дуже масивних об'єктів, проте для звичної багатоповерхівки підійдуть ідеально. Крім того, для нас поважно, щоб ваш проект був втілений з максимальною вигодою для вас і без втрати в якості.

Тому у нас дійсно розумні ціни на залізобетонні вироби. Фахівці компанії уважно віднесуться до ваших потреб, вивчать всі нюанси запланованого об'єкту, візьмуть до уваги геологічні особливості майданчика і на основі цієї інформації запропонують оптимальні вироби ЗБВ. Після цього ми можемо своєчасно доставити ЗБВ на ваш майданчик.

Особливості ЗБВ в Києві

Складовим бетонних конструкцій є цемент з наповнювачами та всілякими добавками, що багато в чому залежить від функціонального призначення застосування бетонного вироби. До складу залізобетонних виробів додатково входить арматура, дріт сітка, а може бути, і все разом, що залежить від застосування залізобетонного виробу і необхідних функцій покладених на ЗБВ. Застосування залізобетону має широкий спектр - це громадянське, промислове, інженерне і стратегічне призначення. Наприклад, плити перекриття, палі, колони можуть використовуватися як в цивільному, так і в промисловому будівництві. Лотки інженерних мереж, кільця колодязів, труби використовуються в усіх галузях. Ознайомившись з призначенням, поняттям, видами залізобетонних конструкцій і бетонних виробів ви зможете без проблем підібрати необхідну ЗБВ продукцію.

Залізобетон

 • Балкони залізобетонні використовуються в цивільному будівництві, служать для продовження приміщення з виносом за межі будівлі, ЗБВ лоджії мають те ж призначення, тільки без виносу за межі будівлі.
 • Вентиляційні шахти застосовують для вентиляційних систем в багатоповерхових будівлях.
 • Дорожні плити призначені для мощення міських, автомобільних доріг і автомагістралей.
 • Труби залізобетонні застосовуються в каналізаційних системах мостобудування.
 • Паркан бетонний виконує функцію захисну. Буває цілісний і збірний.
 • Кільця колодязя, кришки, днища кільця, колодязі зв'язку мають широке застосування у всіх галузях будівництва особливо в інженерних спорудах.
 • Лотки мереж використовують для прокладки кабелю, водопроводу і багато чого ін.
 • Сходові щаблі й марші залізобетонні застосовуються для зведення переходів з одного рівня будівлі на інший.
 • Майданчики бетонні служать як міжповерхові прольоти для стикування залізобетонних ступенів і маршів.
 • Опори ліній електропередач, стовпи, щогли, як їх називають, виконують функцію утримання кабелів, ліхтарних стовпів...
 • Опорні подушки із залізобетону виконують функцію прокладки між виробами з різних матеріалів з метою розподілу навантажень.
 • Відбійники дорожні бетонні служать роздільником проїжджої частини доріг.
 • Перемички ЗБВ використовують для перекриття прольотів в будівлі.
 • Плити перекриття - панелі бетонні призначені для перекриття поверхів.
 • Плити плоскі мають основне призначення для перекриття інженерних мереж.
 • Ребристі плити перекривають дахи промислових будівель.
 • Прогони бетонні застосовуються великих отворів, витримують великі навантаження.
 • Палі залізобетонні використовуються при зведенні споруд з метою передачі навантаження будівлі на нижні шари грунту.
 • Фундаментні блоки є підставою фундаменту і стінами підвалу.
 • Стрічковий фундамент застосовується для збільшення площі опертя фундаменту будівлі.
 • Урни, квіткарка, вази бетонні служать як декоративний елемент в будівництві.

Граніт

Цей матеріал відрізняється високою міцністю і довговічністю. Це - будівельний матеріал, що відноситься до преміум-класу. Він активно застосовується для зведення будівель в таких сферах, як промисловість, гідротехніка, приватна і цивільне будівництво. Сьогодні також можна зустріти граніт в інтер'єрного дизайну, так як він надає приміщенню солідності і дуже доречний в стилі «лофт».

Відгуки про компанію
Вгору