Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог
 • Оплата при отриманні
  Оплата
  при отриманні
 • Обмін та повернення
  Обмін
  та повернення
 • Швидка доставка
  Швидка
  доставка
Про компанію

Залізобетонні вироби в Україні

 

Перші залізобетонні вироби з'явилися в середині XIX сторіччя. Історія створення даного матеріалу доволі заплутана. На звання винахідника залізобетону пропонується одразу кілька кандидатів. Але це не має значення, бо за минулі роки технології виробництва ЗБВ були доведені до філігранної точності.

Залізобетон втілює цілий ряд унікальних рис, які роблять його незамінним матеріалом для будівництва гідроелектростанцій, дамб, аеродромів, сейсмостійких конструкцій, атомних електростанцій тощо. Що ж казати про звичайне громадянське будівництво. Тут залізобетонні конструкції виготовляють так само — суть в переробленні використовуваних матеріалів, таких як цегла, будівельний бетон, дерево, стінові блоки тощо. 

ЗБ вироби — складні збірні матеріали, які складаються із двох основних взаємодіючих елементів: стабільної будівельної арматури та цементного бетону. Завдяки взаємодії ці інгредієнти створюють незамінні риси будівельного матеріалу, наприклад, вони мають високу стійкість.

Переваги ЗБВ

Переваги залізобетонних конструкцій дозволили сильно вирости у будівельній сфері і створити детальні вироби. Через це готові конструкції застосовуються в різних сферах, і завжди можна бути впевненими в тому, що ЗБВ буде повністю відповідати вимогам покупців. Зазвичай такі вироби представлені фундаментальними плитами, блоками або стовпами. Для всіх цих конструкцій використовуються арматурний каркас, який занурюється у бетонну суміш. Таке поєднання матеріалів дає можливість доповнити переваги кожного з них, що приводить до збільшення терміну експлуатації.

Будівельники знають про те, що бетон стійко переносить стискання та різного роду навантаження. У цей час стальні прути відмінно справляється з розтягуванням. Ця готова конструкція демонструє відмінну міцність. Залізобетон не схильний до руйнування при постійному впливі вогню. Такий захист забезпечує надійність.

За цією причиною такі конструкції використовуються там, де інші не можуть забезпечити достатню ступінь безпеки. Атмосферні зміни також не можуть стати причиною руйнації залізобетонної конструкції. Опади або сильний вітер не приводять до осипання ЗБВ, а різка зміна температурного режиму не є реальною причиною зменшення експлуатаційних показників.

Особливості ЗБВ в Києві: де виготовляються і як використовуються

Залізобетонні вироби сьогодні використовуються практично усюди. Немає майже жодної сучасної конструкції, де б не зустрічалося б заміщення елементів на ЗБВ. Можна помітити, що в 99% випадків при будівництві фундаменту будівлі використовують або готові збірні фундаментні блоки і залізобетонні палі, або застосовується технологія монолітного бетонування.

У створених нестабільних конструкціях використовуються монолітні та готові ЗБ плитки перекриття. Впевнено рухається у правильному напрямку розвиток виробництва віконних і дверних рам, балконів, колодязних кілець, залізобетонних труб, колекторів, дорожніх плиток і багатьох інших виробів із залізобетону. Сьогодні легко будувати оселі, різні споруди, мости, дороги, естакади, греблі тощо, використовуючи ЗБ.

Не дивлячись на те, що в минулі роки відчутно виріс об'єм монолітного будівництва, користувальницький попит на залізобетонні вироби не зменшується. Компанія Конкрейт Груп (Київ) займається збутом цілих груп будівельних матеріалів, виготовлених сучасними заводами в Україні. Ми раді вітати усіх клієнтів на сайті інтернет-магазину і готові допомогти із замовленням необхідного товару. Ми готові запропонувати клієнтам продукцію, виготовлену за сучасними стандартами якості. Ціна завжди залишається демократичною.

Що пропонує компанія Конкрейт Груп

На сайті інтернет-магазину кожен клієнт має змогу переглянути каталог і обрати саме те, що потрібно. Ми пропонуємо не тільки ЗБВ, але й:

 • Енергозалізобетон;

 • Азбестоцементні труби;

 • Свайні роботи;

 • Труби пластикові;

 • Фігурні елементи мостіння;

 • Паркувальні барє’ри;

 • Лавки, столи і стільці вуличні;

 • Ліхтарі вуличні;

 • Квіткарки і урни;

 • Люки та дощоприймачі;

 • Велопарковки;

 • Гранітну бруківка.

Додаткову інформацію відносно конкретних залізобетонних виробів та їх різновидів ви зможете знайти на відповідній сторінці сайту. На сьогодні компанія Конкрейт Груп співпрацює з багатьма заводами і комбінатами ЗБВ України. За довгі місяці співробітництва між нами склалися прекрасні і взаємодіючі відносини для задоволення потреб наших клієнтів.

Переваги компанії «КОНКРЕЙТ ГРУП»

Компанія Конкрейт Груп — один з найбільших інтернет-магазинів, що займаються постачанням і збутом залізобетонних виробів (ЗБВ) для будівництва по всій території України. Місія компанії — забезпечення будівельних об'єктів замовника усіма необхідними залізобетонними матеріалами. Завдяки наявності виробничих і складських баз залізобетонних виробів, а також розвиненій інфраструктурі по всій країні, наша компанія може запропонувати клієнтам широкий асортимент ЗБВ за привабливими цінами з доставкою в найкоротші терміни.

Компанія організовує доставку до об'єктів замовника, а також, в разі необхідності, комплекс робіт по монтажу залізобетонних виробів. Основний напрямок діяльності компанії — продаж залізобетонних виробів для енергетичного, нафтогазового, промислового і цивільного будівництва. Ми пропонуємо до постачання понад тисячу найменувань типових залізобетонних виробів.

Чому саме ми

Чому компанію Конкрейт Груп вже багато років вибирають у своїх цілях клієнти та виробники залізобетонної продукції? Для цього є багато приводів:

 • Велика кількість товарів на складі. Переглянувши каталог, ви неодмінно знайдете саме те, що вам потрібно для проектування споруд.

 • Якість продукції. Уся продукція відповідає вимогам ДБН. Ми ретельно ставимося до вибору поставників виробів.

 • Гнучкі фінансові умови. Компанія дорожить кожним клієнтом, з порозумінням ставиться до можливостей при визначенні співробітництва.

 • Надійність і досвід. Компанія працює вже більше 10 років. За цей час ми заробили відмінну репутацію за виконання складних завдань. Ми накопичували знання, які тепер використовуються для задовільнення ваших інтересів.

 • Гарантія. Постачальники надають відповідну гарантію на кожну групу товару. Ми, в свою чергу, співпрацюємо тільки з надійними представниками.

 • Швидка доставка продукції. Орієнтуючись на населений пункт та габарити вантажу, ми можемо запропонувати різні види транспортних засобів для найшвидшої доставки у будь-який регіон України.

Якщо вам потрібно купити ЗБВ, зверніть увагу на продукцію сайту. Враховуючи усі переваги інтернет-магазину Конкрейт Груп, можна зробити висновок, що ми є саме тією компанією, якій можна довіряти. 

 

Відгуки про компанію
Вгору