Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Стійки портальні двотаврові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наша компанія спеціалізується на наданні клієнтам вибору якісних, міцних та довготривалих зб найменувань. Для цього ми на протязі тривалого періоду часу ведемо співпрацю з відомими виробниками такої продукції у нашій країні. Купуючи в нас все необхідне, в тому числі стійки портальні двотаврові, ви, по-перше, економите свій час, а, по-друге, раціонально використовуєте фінансові активи. Усі артикули у каталогах є сертифікованим товаром, що виготовлені у відповідності до прийнятих нормативів. 

До вашої уваги пропонується серія 3.407-40/70. До неї належать уніфіковані артикули зб для підстанцій 35-500кВ. Нижче буде розказано про особливості, види, використання та гідності цих найменувань. Розцінки та деталі замовлення уточнюйте у наших співробітників. Доставка розповсюджується на територію всієї країни. 

Стійки порталів: особливості та використання

Поговоримо про жб стійку-двотавр, яка є основою порталів ошиновки розподільних приладів відкритого типу. Відноситься така двотаврова стійка до категорії енергозалізобетону, виготовляється з обов'язковою умовою використання розчину бетону важких марок (В 22,5) і армованим каркасом (сталь класу А400) усередині. Виріб має перетин двутавр (дві літери «Т», суміщені в області ніжок) і закладні монтажні петлі.

Двотаврова стійка слугує частиною конструкції при зведенні порталів ВРП. Йдеться про відкриті розподільні пристрої, які є оптимальним варіантом для підвішування великої кількості проводів, що передають струм значної сили. Простіше кажучи, портали ВРП, куди входять стійки портальні двотаврові, це рами спеціального призначення, на яких розміщені згадані дроти. Вони є самодостатніми будовами і можуть витримувати різне навантаження, розділяючись на легкі і важкі.

Залізобетонні стійки підстанцій: переваги

Описані рами зустрічаються в умовах різного клімату і температурних режимів. Успішне використання їх на практиці стає можливим за рахунок того, що залізобетонні стійки підстанцій прекрасно витримують морози до 40 градусів Цельсія (клас морозостійкості F200) і спеку до 55 градусів. Рами також постійно зазнають тиску вітру: не тільки на частини конструкції, а й дроти з тросами. Міцність і стійкість до навантажень горизонтального напрямку, вібрацій і до інших впливів - ще одна перевага зб стійки порталів.

Використання двотаврів надає реальну можливість прискорити монтажно-будівельні роботи. Також у них буде вкладено значно менше коштів. Якщо ж знадобиться ремонт, то він не завдасть багато клопоту. Серія 3.407-40/70 – це довгий термін експлуатації, що становить більше тридцяти років.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору