Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення
Каталог

Плити навісні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ви можете придбати в нашій компанії підставу КТП. Ми гарантуємо виключно якісні вироби із залізобетону. У наших каталогах ви зможете знайти продукцію, яка відповідає державним стандартам і має все необхідні сертифікати. У нас подані плити в декількох типорозмірах.

Інформація про виріб

Плити КРУН, тобто комплектних розподільних пристроїв на напрузі, – це уніфіковані залізобетонні елементи підстанцій, які розраховані на напругу від 35 до 500 кВ. У більшості випадків їх використовують для відкритих розподільних пристроїв підстанцій.

Особливості плит навісних та матеріалів, із яких вони виготовляються

Для монтажу трансформаторних підстанцій дуже важлива якість таких елементів, як фундамент і корпус. Перший елемент для конструкції необхідно виготовляти з бетону важкого класу. Найчастіше застосовують марку 300.

Оскільки плити розташовують в умовах агресивного середовища, використовують бетон за класом морозостійкості Мрз не нижче за 100. Точно говорити про клас можна, маючи інформацію про клімат району будівництва. Те ж саме стосується і водопроникних властивостей матеріалу конструкції.

Залежно від умов монтажу та інших особливостей будівництва в якості підстави КТП (комплектних трансформаторних підстанцій) застосовуються плити різного маркування. Наприклад, ФП, НСП та інше. Продукція армується сталлю. В якості арматури для такої конструкції використовують сітку зі сталі, яка має типове маркування С-9 – С-14, а каркас – К-20. Умови виробництва й експлуатації позначені в серії 3.407-40/70.

Де використовуються найменування

Плити застосовуються для встановлення обладнання комплектних трансформаторних підстанцій. Крім того, за допомогою залізобетонних навісних плит виконується обладнання майданчиків комплектних розподільних пристроїв на напрузі.

Переваги залізобетонного виробу

При правильному підборі плити згідно з її типорозміром виріб характеризується тривалим строком експлуатації. Серед переваг продукції можна виділити:

стійкість і надійність;

міцність;

стійкість до різних умов навколишнього середовища;

висока морозо- й вологостійкість;

відсутність корозії.

Варто відзначити, що продукцію важливо підбирати в чіткій залежності від кліматичних особливостей вашого регіону.

Правила зберігання і транспортування плит

Докладно про способи зберігання і перевезення плит навісних можна дізнатися в правилах державного стандарту 13015.4-84. Найменування, як і всі збірні залізобетонні конструкції, необхідно утримувати і перевозити штабелями або касетами. При розвантаженні не допускається їх вільне падіння, переміщення по площині волоком або намагання перекочування матеріалу.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору