У промисловості та при будівництві різних об'єктів часто використовують ЗБВ Кіровоград. Завдяки поєднанню бетону і залізної арматури, вироби стають неймовірно міцними і надійними, не бояться механічних пошкоджень. Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» пропонує велику різноманітність композитних матеріалів за самою вигідною ціною. Тут працює велика команда професіоналів, яка зможе швидко реалізувати будь-який складний проект.

Залізобетонні конструкції сьогодні мають величезну сферу застосування, без них не обходиться будівництво великих і малих архітектурних форм – будинків, цехів, колодязів, водовідвідних споруд, зупинок і багато чого іншого. У каталозі компанії представлені:

 1. фундаменти;
 2. балки;
 3. вентиляційні блоки;
 4. громадські туалети і зупинки;
 5. димовідводи;
 6. сходинки;
 7. паркани;
 8. колодязі;
 9. кільця і ​​безліч інших товарів.

Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» пропонує купити якісні залізобетонні конструкції по порівняно невисокій вартості. Головні їх переваги – простий пристрій, надійність, міцність і довговічність.

При необхідності завжди можна виготовити будівельний матеріал під замовлення. Для цього необхідно представити креслення, де буде вказано розмір виробу, його особливості. Підприємство працює з багатьма заводами, що виробляють цю продукцію, тому проблем із замовленням не виникне. Як правило, виготовлення не займає багато часу, зате ви можете отримати максимально хороший результат.

Будівельні матеріали та технології

Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» спеціалізується на виробництві різних залізобетонних конструкцій. Для поліпшення якості товарів вона постійно займається розробкою нових технологій і матеріалів. ЗБВ Кропивницький пропонує конструкції трьох різновидів:

 1. збірні;
 2. монолітні;
 3. комбіновані.

При будівництві можуть використовуватися всі 3 різновиди. Перший варіант зручний в тому випадку, якщо потрібно перемістити виріб на великі відстані. На місці продукція збирається і скріплюється бетоном. Монолітні вже готові до установки, але перевозити їх стає складніше і дорожче. Комбіновані (їх ще називають «збірно-монолітні») складаються вже з готових компонентів, які необхідно правильно зібрати, щоб отримати хороший результат.

При виробництві використовується залізна арматура, яка заливається бетоном. Компанії-виробники постійно вдосконалюють якість розчину, додаючи туди додаткові компоненти, такі як фібра. Матеріал стає більш міцним, не боїться механічних пошкоджень, витримує високі температури. Тому ми впевнені в продукції, яку реалізуємо. За час своєї діяльності ми жодного разу не підвели своїх клієнтів.

Якщо хочете придбати якісні залізобетонні конструкції з доставкою в Кропивницький, компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» пропонує величезний асортимент різної продукції за найвигіднішою ціною. Ми реалізуємо продукцію в будь-якій кількості. Умови співпраці обговорюються індивідуально з кожним клієнтом, в залежності від розміру замовлення надаються знижки, підбирається подібний засіб транспортування. Доставка здійснюється у всі регіони країни.

Доставка ЗБВ по Україні

Харків | Одеса | Полтава | Миколаїв | Черкаси | Чернігів | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Житомир