Великі міста постійно ростуть і розвиваються, тут зводиться велика кількість будинків та інших споруд. Залізобетон Херсон користується великою популярністю, без нього неможливо побудувати жодну будівлю. Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» пропонує велику різноманітність виробів за найвигіднішою ціною. Тут вас чекає приємне обслуговування та вигідні умови співпраці, наші фахівці стежать, щоб клієнти залишалися задоволені та поверталися знову.

Будівельні матеріали та технології

Залізобетонні конструкції сьогодні використовуються по всьому світу і мають широку сферу застосування:

 1. будівництво великих і малих архітектурних форм (житлові будинки, промислові приміщення, мости, статуї, пам'ятники.);
 2. зупинки громадського транспорту;
 3. колодязі;
 4. протиливнева вулична система (всілякі стоки, відводи води);
 5. вуличні меблі (квіткові клумби, урни, паркувальні бар'єри, лавки, ліхтарі) та інші вироби

Будівельний матеріал включає екологічно чисті компоненти, коштує порівняно недорого, має низку інших істотних переваг:

 1. тривалий термін служби (в середньому виріб служить до 100 років);
 2. гарна зносостійкість – не боїться вологи, негативного впливу навколишнього середовища, перепадів температури;
 3. вогнестійкість;
 4. простота монтажу;
 5. легко піддається обробці.

Незважаючи на всі переваги у ЗБК Херсон є один істотний недолік – велика вага, який робить транспортування скрутним, як правило, для цього використовуються трали з великою вантажопідйомністю. Для спрощення транспортування виготовляють збірні або комбіновані конструкції, перед установкою їх необхідно зібрати і закріпити бетоном, що не займає багато часу при наявності відповідних пристроїв.

Купити залізобетонні конструкції за самою вигідною ціною можна на нашому підприємстві «КОНКРЕЙТ ГРУП». Тут зібраний великий асортимент різної продукції, легко зможете підібрати найбільш відповідний варіант, спираючись на особливості будівельних робіт.

Переваги співпраці з компанією «КОНКРЕЙТ ГРУП»

Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» є одним з лідерів з продажу залізобетонної продукції на українському ринку. За час своєї діяльності набула значного досвіду з реалізації подібних товарів. Вона співпрацює з багато заводами, має велику кількість складів по всій країні, що значно розширює асортимент продукції і спрощує доставку. Компанія пропонує до уваги споживачів великий каталог товарів. Тут ви знайдете:

 1. балки;
 2. вентиляційні блоки та димовідводи;
 3. сходи;
 4. плити;
 5. палі;
 6. елементи водопровідних систем та інше.

Якщо не можете визначитися з вибором, наші фахівці розкажуть про особливості товару і допоможуть вибрати найбільш відповідний варіант, виходячи з фінансових можливостей клієнта, його потреб і переваг. У разі необхідності можна виготовити під замовлення потрібну конструкцію. Придбати товари високої якості тут не складе труднощів: досить залишити заявку на сайті або по телефону. У найкоротший час з вами зв'яжеться менеджер для уточнення замовлення і умов доставки, і в чітко встановлені терміни ви отримаєте товар.

Доставка ЗБВ по Україні

Харків | Одеса | Полтава | Миколаїв | Черкаси | Чернігів | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Житомир