Популярна у будівельній індустрії України компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» є сучасним, затребуваним комплексом і пропонує клієнтам готові залізобетонні вироби за доступними цінами і в будь-якій кількості. Бренд відомий своєю надійністю і високим професіоналізмом співробітників. Ми доставляємо необхідні клієнту залізобетонні вироби в будь-яку точку України. Крім оперативності, компанія пропонує наступні переваги співпраці:

 1. зручний спосіб замовлення та оплати продукції;
 2. широкий асортимент продукції від провідних виробників;
 3. демократичні ціни на весь перелік товарів;
 4. індивідуальний підхід до кожного замовника;
 5. перевірка якості пропонованого товару;
 6. висококваліфіковані співробітники;
 7. інформаційна та технічна підтримка на всіх етапах співробітництва;
 8. можливість покупки від однієї одиниці товару до необмеженої кількості.

Залізобетон Івано-Франківськ володіє власним автопарком. За допомогою спеціальної техніки замовлення доставляється за вказаною адресою цілим і неушкодженим. Клієнту це вигідно, тому що зникає проблема пошуків відповідного надійного перевізника – всі нюанси з транспортування компанія здатна залагодити самостійно власними силами без участі замовника.

Виготовлення та реалізація різноманітних видів ЗБК

Виробництво ЗБК з кожним роком набирає все більше популярності. Будівельна галузь розвивається і потребує якісних і довговічних виробів, якими і є конструкції із залізобетону, що являють собою поєднання бетону і арматури. Інженери створюють нові форми і моделі конструкцій, значно заощаджуючи час та спрощують роботу будівельників. Завод залізобетон Івано-Франківськ не займається безпосереднім виробництвом ЗБВ, а лише пропонує покупцям весь асортимент конструкцій за найвигіднішою ціною в країні. У нас ви зможете замовити наступні види ЗБВ:

 1. плити перекриття (багатопустотні й безпалубні стендового формування);
 2. перемички;
 3. прогони;
 4. плити стрічкових фундаментів;
 5. великий вибір бетонних блоків для стін підвалів;
 6. сходові марші та площадки;
 7. колодязі;
 8. будівельні палі та іншу продукцію високої якості.

Завжди в наявності готові вироби, наприклад плити огорожі, які оптимально підходять для зведення парканів промислових або житлових об'єктів. Також пропонуємо плити для будівництва магістралей або автобанів з високим рівнем стійкості до навантажень (до 30 тон). Всі матеріали можна замовити в потрібних клієнтові розмірах. Доставка проводиться в обумовлений із замовником термін.

Переваги залізобетонних конструкцій

Ідеальний будівельний матеріал залізобетон має дві основні складові – бетон і арматура. Саме ці два компоненти гарантують довговічність виробів. До плюсів матеріалу можна віднести наступні:

 1. високий рівень міцності;
 2. вогнетривкість;
 3. здатність витримувати будь-які температури і їх різкі перепади;
 4. бетон не боїться вологи;
 5. вироби безпечні для здоров'я, відповідають всім необхідним нормам;
 6. простий у використанні та монтажі;
 7. широкий перелік експлуатаційних характеристик;
 8. доступна вартість.

Компанія дорожить своєю репутацією і проводить постійний контроль пропонованої продукції, тому покупці можуть бути впевнені в тому, що замовляють перевірений продукт високої якості, здатний прослужити довгі роки. Також ЗБВ Івано-Франківськ пропонує своїм клієнтам значно заощадити, адже ми працюємо без посередників, безпосередньо з виробниками.

Доставка ЗБВ по Україні

Харків | Одеса | Полтава | Миколаїв | Черкаси | Чернігів | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Житомир