Понад 150 років людина використовує залізобетонні конструкції. За цей час вони зазнали багато змін: змінився склад бетону, технологія виробництва, значно розширилася сфера їх застосування. ЗБК Чернівці – також затребувані, як і в інших регіонах країни. Якщо раніше ціна на подібну продукцію була досить висока, сьогодні вона цілком прийнятна. Тому використовуються вироби із залізобетону повсюдно. Без них неможливе жодне будівництво, їх використовують підприємства, що займаються різними видами діяльності. ЗБК застосовують:

 1. при зведенні будівель і споруд;
 2. під час укладання бордюрів;
 3. при облаштуванні підземних комунікацій;
 4. для будівництва промислових об'єктів.

Монументи, пам'ятники, скульптури, елементи ландшафтного дизайну – всюди використовуються різні залізобетонні вироби. Виготовляти їх можна за індивідуальним замовленням, дозволяючи втілити мрії в реальність.

Основні переваги ЗБВ

ЗБВ поділяються на таки види: збірні, монолітні, комбіновані. Незалежно від цього, вони мають масу переваг, серед яких можна виділити основні:

 1. висока міцність;
 2. стійкість до перепадів температур;
 3. вогнестійкість;
 4. морозостійкість;
 5. пожежна безпека.

Завдяки використанню ЖБК можна швидко звести будівлі самого різного ступеня складності. При цьому фінансові витрати будуть мінімальними.

Якісні і стійкі металеві конструкції

Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» займається реалізацією ЖБК. У неї великий досвід в торгівлі, вона закуповує продукцію тільки у перевірених постачальників, де при виготовленні використовуються кращі матеріали, які проходять ретельну перевірку. Вся продукція, яку можна придбати у нас, сертифікована. Тому ми сміливо гарантуємо її високу якість.

На багатьох підприємствах конструкції створюються згідно власною рецептурою бетону - це робить продукцію довговічною, надійною і стійкою. При зведенні будинків неможливо обійтися без залізобетонних конструкцій, оскільки вони пожежобезпечні, здатні витримати перепади температури, не утворюють тріщин і не виділяють шкідливі речовини.

Матеріал вважається екологічно чистим. Він включає в себе: цемент, воду, щебінь, пісок та міцну арматуру. Ці складові екологічно чисті і не несуть загрозу для здоров'я людей. Тому ЗБВ застосовують при зведенні житлових будинків і різних будівель. За рахунок того, що подібні конструкції використовуються дуже широко, вони випускаються таких видів:

 1. лінійні – це балки, прогони, колони, що використовуються для створення каркасів та інших частин будівель;
 2. площинні – плити перекриття, перегородки, підпірні стінки;
 3. об'ємні – до них відносяться колодязні кільця, різні труби і водоприймачі.

Сьогодні залізобетонні вироби користуються величезним попитом, оскільки необхідні при будівництві різних об'єктів. З огляду на це, їх виробляють згідно особливих технологій, які забезпечують високу міцність і якість. Якщо ви вирішили купити у нас товар, компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» забезпечить його доставку в Чернівці чи будь-який інший населений пункт України.

Доставка ЗБВ по Україні

Харків | Одеса | Полтава | Миколаїв | Черкаси | Чернігів | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Житомир