Перш, ніж починати будівництво потрібно вивчити якість ґрунту, на якому планується зведення об'єкта. Лідирування, тобто буріння під палі виробляється тоді, коли модуль деформації високий, це означає, що грунт має високу щільність. Буріння для паль використовують при заміні старих фундаментів, а також на ґрунтах, що підлягають затопленню. Пальове буріння зручний метод в районах з густою забудовою, тому, що не шкодить оточуючим будівлям. Перед початком робіт вибирається ділянку, проводиться розмітка, проектується глибина і діаметр свердловин, доставляється техніка.

Глибина свердловин залежить від якості ґрунту, довжини і діаметру паль, навантаження на конструкцію. Бурова установка проходить ґрунт різними методами. Якщо грунти низької щільності, то використовується шнековий бур, в м'яких нирках використовують спеціальні рідини, а стінки свердловин зміцнюють. Після пробивання свердловини потрібних розмірів в них вставляють підходящі палі, які поділяються на набивні, буронабивні або грунтові конструкції. Палі буронабивної типу використовують для невисоких будинків з цегли. Діаметри конструкцій можуть бути різними в залежності від навантаження, довжина таких паль іноді досягає двадцяти метрів. Палі із залізобетону передають навантаження будови грунту. Кожен вид конструкцій має певні переваги і недоліки.

Буронабивні палі менше піддаються корозійному впливу, не руйнуються грунту навколо будівельного майданчика, встановлення конструкцій відбувається в різних видах грунтів, в тому числі і самих м'яких ґрунтів. Дані конструкції дуже довговічні, проектний термін служби до ста років. Також фундамент можна точно розмітити і не буде зрушень при установці паль.

Буріння під ґрунтові палі аналогічно роботам під набивні вироби, але різниця в тому, що свердловини забивають щільним ґрунтом. Фактично відбувається ущільнення грунту під будівельним об'єктом. Така технологія значно дешевше, ніж залізобетонні опори. Пальові фундаменти, що встановлюються способом буріння набагато менш трудомісткі, роботи проводяться в більш короткі терміни. При цьому даний вид установки паль дозволяє виконувати будівельні роботи. Даний бурової процес відбувається незалежно від погоди і клімату. При даному виді робіт економиться бетон. Але недоліком пальових фундаментів є неможливість будівництва підвалів в будинку.

Переваги компанії КОНКРЕЙТ ГРУП

Наша фірма багато років працює на будівельному ринку України, і зарекомендувала себе як надійний постачальник якісних товарів і послуг. Фахівці компанії мають високу кваліфікацію, виконують замовлення у встановлені терміни, гарантуючи якість і надійність. Вартість буріння залежить від глибини свердловини, розмірів, щільності ґрунту, але наші розцінки одні з найвигідніших в Україні. Компанія має спеціалізовану техніку, використовує новітні технології в роботах, володіє ліцензією на будівельні роботи. Оплачуються послуги зручним для клієнта способом, безготівковими або готівкою. По всіх робочих питань можна проконсультуватися з співробітниками фірми за вказаними контактами.