Город: Хьюстон

Товари та послуги

165 ,172 ,179 ,281 ,284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
H (товщина), мм.:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Використання залізобетонних сваїв

Палі залізобетонні (сваї) найчастіше застосовуються для того, щоб поліпшити властивості ґрунту, що несуть, і передати навантаження від споруд, що зводяться, і будівель нижнім шарам ґрунту. При вживанні залізобетонних паль (сваї) підвищуються експлуатаційні властивості і термін їх служби. У сучасному будівництві виділяють декілька видів паль залізобетонних (сваї залізобетонні), найбільш поширених з яких мають суцільну форму з квадратним перетином від тридцяти до сорока сантиметрів. Найбільш вживані залізобетонні вироби - це забивні залізобетонні палі (сваї). При використанні таких паль (сваї) в будівельній конструкції вона найбільш контрольована по проектованих параметрах.

Наша компанія пропонує увазі споживачів якісні, зручні палі ЗБВ. Виготовлені на основі міцної арматурної сітки, палі можуть використовуватися в різних галузях будівництв і виробництва, служити багаточисельним цілям. Виробництво паль ведеться відповідно до вказівок з ГОСТ 13015-2003, ГОСТ 19804-91. Якість вироблюваної продукції контролюється лабораторією і підтверджується документом про якість. Палі залізобетонні витримують потужні направлені навантаження, володіють підвищеною міцністю і довговічністю. Оброблена спеціальним складом проти того, що ржавить арматура виробу дозволяє продовжити термін служби. Палі забивні залізобетонні розраховані на термін використанні не менше 150 років. Вся продукція сертифікована.

Наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні стосунки, - і міцні об'єкти з ЗБВ!

Які бувають види ЖБ сваїв?

Палі мають безліч варіантів класифікації за різними критеріями. Вони поділяються на види за обсягом, формою, сферою використання і типом конструкції. Наприклад, класифікація паль за конструкцією включає такі види:

 • набивні - їх виробляють прямо на території будівництва, згодом встановлюють в попередньо підготовлені ями, вони бувають суцільні і потовщені;
 • монолітні - не мають в собі пустот, а також встановлюються, використовуючи кувалду;
 • пустотілі - мають тільки верхню оболонку, всередині повністю порожні.

Палі можуть бути також розділені на різні види в залежності від маркування, яка на них нанесена. Монолітні палі бувають такими:

 • квадратні, круглі, прямокутні;
 • зварні та складові;
 • пляшкові, конусоподібні, тупокінцеві.

У будівельній галузі використовуються всі з перерахованих вище варіантів. При цьому вибір паль залежить від типу грунту, а також кількості поверхів у будинку.

Характеристики залізобетонних паль

Незважаючи на кількість видів ЖБ паль, є у них і загальні параметри, які необхідно враховувати під час покупки. Найчастіше вони пов'язані з тим, з бетону якої марки виготовляються палі. Високі марки говорять про те, що бетон досить міцний і може витримувати високі навантаження при експлуатації. Найчастіше для виготовлення паль використовують марку бетону В6,5 або вище. Морозостійкість розчину визначається також за допомогою цього правила. Розшифрувати позначення можна, знайшовши їх у відповідних ГОСТах.

Зазвичай серед характеристик бетонних паль можна знайти такі позначення:

 • морозостійкість - індикатором є буква «F»;
 • вологостійкість - індикатором є буква «W».

Однак це - не єдині характеристики, важливі для покупця. Необхідно враховувати різновид паль для розуміння методу установки і міцності, а також дізнатися вагу конструкції. Адже саме вага підкаже вам, наскільки бетон щільний і зносостійкий. Уточнюйте максимум інформації в магазині, де плануєте зробити покупку.

Переваги паль із залізобетону

У будівництві сваї використовуються дуже часто. І це не дивно, адже залізобетонні конструкції мають гідності, які роблять їх максимально практичними у використанні. Серед них такі:

 • довговічність - у використанні палі можуть прослужити близько 90 років, для цього необхідно лише дотримуватися правил установки і технології виробництва;
 • висока міцність - якщо використовувати палі із залізобетону з арматурою всередині, вони зможуть витримати навіть багатоповерхівки;
 • стійкість - під час занурення в грунт бетонні палі спираються на нього з усією несучою здатністю, що дозволяє їм витримувати різні природні катаклізми;
 • установка в важких умовах - висока вологість грунту не є проблемою для залізобетонних паль, які легко встановлюються і мають достатню міцність навіть в таких ситуаціях.

Ускладнює роботу з палями із залізобетону тільки їх вага. Однак з цим завданням можна впоратися за допомогою відповідної техніки. Купуйте в «КОНКРЕЙТ ГРУП» залізобетонні палі в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську та інших містах України - ми здійснюємо доставку по всій країні.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43

Неверный ввод

Неверный ввод