Город: Феърфилд

Товари та послуги

165, 172, 179, 186, 187, 193, 256, 281, 284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
H (товщина), мм.:
H (висота), мм.:
H1 (висота), мм.:
B (товщина стінки), мм.:
Тип виробу:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Бетонні забори

Залізобетонна огорожа може бути зведена на заздалегідь підготовленому фундаменті, що складається із залізобетонних панелей і стовпчиків. Забори залізобетонні найбільш надійна і продуктивна система заборів порівняно з іншими типами огорож, тому у наш час набірні бетонні забори використовуються для обгороджування території складів, котеджних городків, промислових підприємств, будівельних об'єктів  і т.п. Висота залізобетонних заборів буває від 2-х до 4-х метрів. Виробництво бетонних панелей відбувається методом віброкасетного лиття. Залізобетонні забори бувають двох типів: цілісні і збірні (збираються з двох і більш за плити) .Набірні бетонні забори - обгороджування яке складається із залізобетонних панелей і стовпчиків або ж із стаканів залізобетонних, які дуже швидко вмонтовуються і мають властивість довговічності, тому наша компанія рекомендує купувати саме огорожу з бетонних плит та стовпчиків або стаканів залізобетонних.

Залізобетонні стовпи для забору призначені для обгороджування будь-якого типа забору і місцевості. Бетонні стовпчики мають ряд переваг перед іншими видами стовпчиків вони не гниють, не іржавіють, морозостійкі. А арматура стовпчика для огорож захищена від згубної дії зовнішнього середовища товстим шаром важкого бетону. Дорожні бетонні стовпчики призначені для забезпечення видимості краю проїзної частини якого або споруди в денний або нічний час. Залізобетонні виноградні стовпчики призначені для підтримки винограду, а також їх часто використовують для установки сітки рябиці.

Який бетонний паркан вибрати?

Важливо розуміти, що вибір забору - це відповідальний крок. Огорожа повинна відповідати стилю інших предметів екстер'єру: садових доріжок, стінок підпір і так далі. Огорожа з залізобетону - найоптимальніше рішення для заміських будинків і приватних дачних ділянок. Тому він користується широким попитом.

Купити залізобетонний паркан варто в тому випадку, якщо вам необхідний не просто декоративний елемент, але і повноцінна огорожа від чужих. Забір підійде як для промислових, так і для житлових споруд. Завдяки різноманітності орнаментів і конструкцій, можна підібрати підходящу опцію для вашої ситуації. Ціна на бетонні забори також відрізняється на різноманітні моделі.

Бетон - міцний матеріал. Тому конструкції з нього славляться довговічністю і високими зносостійкими характеристиками. Паркани з бетону служать десятки років і не вимагають додаткових ремонтів. При бажанні колір огорожі можна оновити за допомогою спеціальної фарби.

Де купувати бетонні плити?

«КОНКРЕЙТ ГРУП» - компанія, що виготовляє будівельні матеріали і елементи конструкцій для будівництва із залізобетону. Паркани також виробляються безпосередньо на нашому заводі. Самостійне виготовлення елементів дозволяє нам контролювати якість кожного товару.

Замовити необхідні будівельні матеріали можна з нашого сайту, зв'язавшись з менеджером за номером телефону. У розмові вкажіть необхідні товари і їх кількість, а також місце доставки. Замовлення буде доставлене на територію проведення будівництва, якщо вам це необхідно. Одна з переваг роботи з нами - доставка в будь-яке місто України. Замовте бетонну огорожу в Харкові, Дніпрі, Одесі, Києві та Львові - і отримаєте їх за потрібною адресою.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43