Город: Феърфилд

Товари та послуги

165, 172, 186, 281, 284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
H (висота), мм.:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Фундаментні блоки – бетонні блоки, які використовуються для будівництва стін підвалів. ФБС виробляються з важкого бетону і армуються монтажною арматурою. У торцевій частині блоку бетонного є пази в які  при монтажі заповнюється розчином. Фундаментні блоки залізобетонні  застосовують для будівель всіх видів при зведенні стін підвалів, при встановленні стрічкових фундаментів, при зведенні не опалювальних будівель.

Блоки ФБС – це основою елемент будь-якого будівництва. Вживання при закладці фундаменту з ФБС дасть будь-якій будові: будинку, офісу, промисловому приміщенню твердо і упевнено стояти на землі. Залізобетонний фундамент використовуються також при зведенні стін підсобних приміщень, підвалів, сховищ, технічних, цокольних поверхів  і далі. А також, однією з переваг блоків бетонних є їх висока пожаростійкість, що особливо важливе при будівництві житлових і промислових будівель. Фундаментні блоки екологічні, тобто ФБС практично не піддаються старінню, корозії, зносу,  гниттю і іншим процесам розпаду. Великим плюсом для бетонних фундаментних блоків є відносна дешевизна блоків. Фундаментні блоки повинні відповідати технічним вимогам і витримувати величезні навантаження, та відповідати ГОСТ 13579-78. Всі стінні фундаментні блоки ФБС робляться в заводських умовах і при транспортуванні на місце замовника комплектуються паспортом якості. Марка бетону фундаментних блоків завжди на контролі в лабораторії і ОТК. А також ми не продаємо б/у  ФБС, оскільки ми не гарантуємо якість таких блоків.

Наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні стосунки, - і міцні об'єкти з ЗБВ!

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43

Неверный ввод

Неверный ввод