Город: Кеймбридж

Товари та послуги

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Залізобетонні вироби

ЗБВ - залізобетонні вироби
ЗБК - бетонні конструкції

Залізобетонні конструкції в Києві — якість та надійність Вашого будівництва.

Залізобетонні конструкції (ЗБК) — сучасні, міцні та надійні будівельні матеріали, які поєднують у собі два основних компоненти: бетон та сталеву арматуру. Вперше залізобетонні конструкції почали використовувати більше 150 років назад, і відтоді ЗБК стали незамінними складовими втілення будь-яких проектів будівництва.

Без них не обходиться монтаж доріг, будівництво мостів, житлових та промислових споруд, теплотрас тощо, а високу якість гарантують виробники — спеціалізовані заводи з виробництва ЗБВ.

Спектр застосування ЗБК надзвичайно широкий. Їх використовують при зведенні фундаментів, прокладанні вентиляційних шахт, при установленні стін та перекриття приміщень, також вони необхідні для будівництва колодязів та  огородження території.

Види залізобетонних конструкцій:

  • лінійні — прогони, ферми, балки, ригелі тощо,

  • площинні — наприклад, плити покриття та перекриття, стіни бункерів чи резервуарів,

  • блокові — важкі конструкції стін підвалів, фундаменту,

  • конструкції просторового типу — труби, чи стіни колодязів.

За способом виробництва ЗБК поділяють на:

  • збірні,

  • монолітні,

  • збірно-монолітні.

За типом напруженості:

  • попередньо напружені,

  • звичайні.

Також залізобетонні конструкції розрізняють відповідно до типу бетону, що застосовувався при виготовленні виробу: легкий, важкий, спеціальний чи пористий.

Визначною рисою залізобетонних конструкцій є міцність. Поєднання бетону та арматури сприяє збереженню цілісності виробу. Бетон відмінно захищає конструкцію від стиснення внаслідок значних навантажень, а сталева арматура, в свою чергу, запобігає розтягуванню конструкції.

Залізобетонні вироби (Київ) мають високі показники вогнестійкості та здатні витримувати низькі температури (до -50 °С і нижче). Вони ідеально підходять для будівництва у районах з підвищеною сейсмічністю: 7-8, а іноді й 9 балів. Мають тривалий термін експлуатації. Істотна перевага — легкість монтажу ЗБК.

Широкий асортимент високоякісних залізобетонних конструкцій у Києві Вас приємно вразить. Тут можна придбати ЗБВ на будь-який смак і для найрізноманітніших потреб. Найкраще купувати ЗБК безпосередньо у виробника — на заводах, комбінатах із виробництва ЗБВ, або ж у спеціалізованих магазинах. Проте оптимальним рішенням для покупців, віддалених від столиці, є покупка ЗБК через мережу інтернет. При цьому постачальник дає всі необхідні гарантії якості.

Значною перевагою ЗБК в Києві , порівняно з будівельними матеріалами інших міст, є невисока ціна. Тому якщо Ви вирішили розпочати будівництво, Київ обов’язково надасть вам широкий вибір залізобетонної продукції, яка слугуватиме прекрасним втіленням Вашого будівельного проекту. 

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43

Неверный ввод

Неверный ввод