Фундамент основа будь-якої будівлі і від його міцності і надійності залежить термін експлуатації будівлі. На підстави припадають всі основні навантаження. Існує чимало сучасних технологій закладки фундаментів будівель. Вибирають тип основи будови в залежності від ґрунту, умов, призначення будівлі. Надійний і прогресивний метод закладки фундаменту - забивання паль. Палі можуть бути різного типу і пропонуються виробниками в великому асортименті. Головні переваги пальового фундаменту - швидкість будівництва і довговічність експлуатації.

При роботі в установці паль важливо дотримуватися норм на всіх етапах робіт. Важливу роль відіграє спеціалізована техніка та кваліфікований персонал. Установка паль проводиться трьома основними способами: ударним методом, вдавленням, вібраційної установкою. У кожного методу є свої переваги і недоліки, всі деталі потрібно враховувати при проектуванні будівництва в залежності від призначення об'єкта.

Метод забивання здійснюється шляхом удару по оголовка палі молотом або копром. Забивання паль із залізобетону проводиться на глибину до шістнадцяти метрів, перетин у таких опор зазвичай квадратне з параметрами 30 на 30 або 35 на 35 сантиметрів, можливі й інші варіанти. Ударні способи не бажані поблизу інших будівель, будмайданчика повинні бути віддалені від будівель на певну відстань. Завдяки новітньому обладнанню нашої компанії процес забивання паль не виробляє багато шуму і не несе значну вібрацію ґрунту.

Компанія КОНКРЕЙТ ГРУП дизельні молоти, які діляться на штангові і трубчасті. Є ті і ті!

Вага ударної частини яких від 1,25 до 3,5 тонн. В наявності два гідромолота. BSP Англія, BRUCE 512 Корея. Ударна частина яких 5 тонн. Молот монтується на спеціальну техніку, гусеничний екскаватор або кран. Розраховується сила удару в залежності від ваги ударника і висоти підйому. Вага молота може досягати кілька тонн. Чим вище конструкція і важче ударний пристрій, тим потужніше удар, але важливо правильно і доцільно розраховувати навантаження. При ударах грунт зміщується, ущільнюючи, частина надлишкової грунту видавлюється назовні.

Удар по палях відбувається внаслідок опускання рухомого циліндра на поршень. У процесі віддачі циліндр відкидається назад. Інший спосіб - використання нерухомого циліндра. Рухливі поршні є робочою частиною, що забиває палю в землю. Важливу роль відіграє заголовок, який зміцнює палю в потрібному напрямку. Правильна установка конструкції є запорукою стійкості всієї будови. Також захищена верхня частина конструкції.

Перевага даного способу - швидкість роботи, охоплення широких площ, невисока вартість установки. Установка аналогічна стрілі, на ній встановлений молот, званий копром. Найпоширеніші самохідні установки з молотами. Такий пристрій забиває палю в правильному напрямку, з високим ступенем надійності.

Будівельний майданчик перед початком робіт вирівнюється, точно вимірюється, проводиться розмітка для установки паль. На наголовники молот робить удар в кілька уповільненому вигляді. Важливо спостерігати за тим, щоб напряму забивання конструкції не змінювалося. Тому починається процес обережно, при уважному спостереженні. Коли напрямок обрано правильно і паля рухається оптимально, темп прискорюється. Якщо паля більше не забивається, то процес зупиняється.

Перевірений і надійний партнер - компанія КОНКРЕЙТ ГРУП

Кожен спосіб забивання паль вимагає використання спеціальної техніки і компетентних фахівців. Компанія має в своєму розпорядженні дизельні молоти для забивання паль і гідравлічний молот. Наша фірма має ліцензію на проведення будівельних робіт. Висококваліфіковані фахівці проведуть всі види робіт, вибравши оптимальні методи, при цьому вартість послуг буде однією з найдоступніших в Україні. По всіх робочих питань можна проконсультуватися з менеджерами КОНКРЕЙТ ГРУП і отримати всебічну інформацію.