Від міцності фундаменту залежить надійність всієї будови. Фундаменти бувають різні і розраховуються в залежності від технології будівництва. Сучасний метод - використання пальових фундаментів широко набув широкого поширення. Важливими перевагами даного способу є швидкість виконання робіт, невисокі матеріальні витрати. Палі використовуються не тільки для великих будівель, але і приватних малоповерхових будинків.

Важливо правильно встановити палі, на необхідну глибину, в певному порядку, вибрати відповідні види конструкцій. У цьому допоможуть компетентні фахівці компанії КОНКРЕЙТ ГРУП. Вибір установки паль також грає важливу роль в будівельному процесі. Стабільність будови залежить від стійкості фундаменту, розташованого на палях. Існує різні види установки конструкцій, одним з ефективних є вдавлення - статичне вплив на палі. Такий спосіб застосовують в забудованих місцях, віддаючи йому перевагу за безшумність і швидкість установки. Техніка для вдавлення займає небагато місця і це зручно в міських умовах, при цьому зміцнюється ґрунт у всьому районі, що приносить користь оточуючим забудов.

Технологія проведення вдавлення полягає в установці устаткування і техніки, переміщення обладнання до місця виконання робіт, установка конструкцій, визначення місця для паль, закріплення, власне процес вдавлення.

Розрізняються кілька методик твори вдавлення паль. На м'якому ґрунті застосовується вібраційний метод вдавлювання. Використовується спеціальна техніка для вібраційних занурень або ударів. Цей спосіб не галасливий, але його не можна застосовувати поблизу інших будівель. Вдавлюють метод - вплив на палі за допомогою вантажу ефективно буде доповнений на глинястому ґрунті.

Вдавлювання щадить палі, які після такої установки прослужать довше. Входження виробів в ґрунти проводиться точніше, процес легко контролювати. Пальові метод вдавлювання дозволяє будувати будівлі в міських умовах обмеженого простору, а також на скельних породах і в місцях з сейсмічною активністю через щільну установки в ґрунт. Також можна працювати цим методом серед аварійних будівель.

Пальове вдавлення дозволяє точно встановлювати конструкції під потрібним кутом. Контролюється вертикальне положення, яке можна скоригувати. Такий метод установки більш безпечний для майстрів. Установка паль вдавленням має високу швидкість, безшумна, не дає вібрації. Процес можна контролювати, при цьому досягається точність установки і як наслідок висока надійність конструкції. Для даного способу використовуються як палі круглого перетину, так і квадратної форми. В цілому метод досить економічний.

Надійний партнер - фірма КОНКРЕЙТ ГРУП

Компанія КОНКРЕЙТ ГРУП застосовуємо сучасну технологію будівництва фундаментів, яка задовольняє вимоги будівельників до продуктивності, надійності та екологічної безпеки. Наша фірма має ліцензію на виконання будівельних работ.Также компанія пропонує широкий вибір техніки, яку обслуговує висококваліфікований персонал. Фірма застосовує установку статичного вдавлення залізобетонних паль Sunward ZYJ 260В. Максимальна сила вдавлювання 260 кілоньютон. Робоча висота 11800 мм, робоча ширина 6200 мм, транспортна висота 3141 мм. Техніка має свою кранову установку, що забезпечує самостійну подачу палі до агрегату. У нас прийнятна вартість послуг, гарантія якості. Спеціалізовану техніку доставлять надійні перевізники, клієнту зможе розрахуватися в зручній для себе формі, готівкою або безготівковими методами. З усіх питань можна звертатися до співробітників компанії і отримати професійну консультацію.профессиональную консультацию.