Від якості фундаменту залежить надійність будови. У сучасному будівництві поширені пальові фундаменти. Палі можуть бути різного розміру, виготовлятися з різних матеріалів, встановлюватися різноманітними способами. Залежно від грунту і інших обставин вибираються способи установки конструкцій. Але при теоретичній розробці не враховуються всі місцеві особливості і навіть на одному будівельному майданчику палі можуть забитися на різні глибини, зустрівши опір ґрунту на різній глибині.

Грунти неоднорідні і палі після установки рідко мають однакову висоту виступаючої частини. Щоб встановлювати на несучі опори такі конструкції, оголовки паль рівномірно зрізують. Цей процес повинен бути точним, помилки у вимірах можуть привести до перекосу будови. Тому використовуються спеціальні прилади, заміри походять не від рівня грунту, а за допомогою лазерних рівнів.

Процес зруб оголовків паль

Процес зруб оголовків паль повинен проводитися відповідно до нормативів. Потрібно дотримуватися технологій та якісно виконувати роботи. Зруб виробляють організації, що займаються будівництвом, такі як КОНКРЕЙТ ГРУП. Але при необхідності можна звернутися до наших фахівців, які виконують роботи повністю або в невеликому обсязі. Після завершення робіт складається акт, бетонні відходи вивозяться на спеціальні полігони.

Зрубування головок опор відбувається з землі, якщо вони не високі і з підмостків для високих конструкцій. Процес може здійснюватися вручну на невеликих майданчиках, але набагато ефективніше використання спеціальної техніки. Компанія КОНКРЕЙТ ГРУП запропонує найсучасніше обладнання, яке обслуговують професіонали високого класу.

Навісні гідравлічні пристрої можна встановити на невеликий трактор або екскаватор. Поршні розміщуються з різних сторін і працюють синхронно. Пристрій нагадує хомут, який надягають на палю і поршні рівномірно здавлюють головку з різних сторін, не порушуючи структури конструкції. Бетон розчавлюють рівними частинами, потім видаляються, арматура оголюється для подальшої зв'язки в каркас

Механізм не виробляє багато шуму, на відміну від відбійного молотка або кувалди, може зрізати сотні оголовків за робочий день. Але через значних витрат не рентабельно використовувати механічні пристосування для невеликої кількості зрізаних паль.

Про переваги компанії КОНКРЕЙТ ГРУП

Наша фірма багато років працює на будівельному ринку України, зарекомендувавши себе як надійний партнер, надаючи якісні товари та послуги. КОНКРЕЙТ ГРУП має ліцензії на виконання будівельних і монтажних робіт. У фірми є необхідна спеціальна техніка та обладнання. Наші майстри мають високу кваліфікацію і виконають замовлення в точні терміни, при цьому вартість наших товарів і послуг одна і найдоступніших в Україні. Проводити розрахунок можна зручними для клієнта способами, як безготівковими, так і готівкою. Перевезення обладнання проводиться перевіреними перевізниками. За усіма технічними питаннями є можливість консультуватися з компетентними співробітниками компанії.