Міцність і несучі можливості пальових конструкцій розраховують в наукових організаціях, які розробляють проекти. Але перед початком робіт виробляються практичні випробування, в ході яких приймаються рішення про використання проектних даних або про внесення коректив. Для випробувань використовують пробні конструкції, після певного результату може змінювати довжина виробів або крок.

Після пробної установки палі повинні «відпочити». Терміни відпочинку конструкцій залежать від грантів. Для піску, насиченого водою, «відпочинок» паль повинен тривати до десяти днів. Глинисті і різнорідні грунту вимагають шестиденного «відпочинку» конструкцій, для піску потрібно до трьох днів, в щільних грантах палям досить «відпочинку» на один день. Перед початком будівництва потрібно отримати експертну оцінку грунту. Випробування можуть бути статичними і динамічними, кожне з яких має свої переваги.

Статичні випробування паль

Основний недолік статичних випробувань - вони дорожчі порівняно з динамічним варіантом, але за такий метод точніше імітує навантаження будови на конструкцію. При статистичних випробуваннях палі навантажують і відстежують їх осадження у міру збільшення навантаження в різному ступені. Є кілька способом виробляти статичні випробування. На палі встановлюють бетонні плити, які можна додавати краном.

Але простіше і ефективніше випробування за допомогою анкерних паль. У таких випадках використовують домкрати великої потужності. Домкрат встановлюють між декількома палями і балками, яких теж може бути заданий кількість. Навантаження пристрою змінюється, що фіксується спеціальним манометром. Кожна ступінь навантаження фіксується, реакція конструкцій записується фахівцями, щоб потім правильно використовувати палі в практичних умовах. Якщо результати не відповідають заданим параметрам, то вносяться корективи. Для клієнтів компанії будуть запропоновані тільки відповідні стандартам вироби.

Динамічні випробування паль

Дешевші динамічні випробування полягають в скиданні дизельного молота на холостому ходу на вже забиту палю. Після кожного удару оглядається і порівнюється з потрібними параметрами. Дані випробування використовують для всіх забивних паль або труб. Висота скидання і потужність удару задаються за різними параметрами в залежності від передбачуваного навантаження.

Виходячи з результатів десяти ударів, результати аналізуються, фахівці компанії виносять свої експертні оцінки і видають рекомендації з графіками. Випробування динамічним способом мають точні показники, результати видаються протягом дня, вартість робіт невисока. Таким методом виробляють випробування близько відсотка вироби, щоб визначити якість і можливості всієї партії товару.

Переваги робіт компанії КОНКРЕЙТ ГРУП

Наша компанія використовує різні способи випробування паль, даючи точні висновки і гарантуючи клієнтам високу якість виробів. КОНКРЕЙТ ГРУП має ліцензію на будівельні роботи, фахівці компанії мають високу кваліфікацію, забезпечуючи надійність конструкцій завдяки точним розрахунками і професійним рекомендаціям для клієнтів. Фірма пропонує одні з найдоступніших цін на свої товари і послуги, гарантуючи якість і надійність. По всіх робочих питань потрібно зв'язуватися з співробітниками компанії за вказаними контактами і отримати консультації, допомогу в розрахунках, виборі виробів і послуг.