Конструкції із залізобетону користуються величезним попитом у всьому світі. Зараз без них практично не обходиться жодне будівництво. Україна – не виняток. В країні постійно зводяться житлові і комерційні будівлі і споруди. Для залізобетон Вінниця вони також необхідні і завжди затребувані. З цілком помірними цінами їх можна придбати в компанії «КОНКРЕЙТ ГРУП». Її діяльність пов'язана з реалізацією подібної продукції по всій Україні. Виготовляють її з якісних матеріалів. За основу взята міцна сталева арматура. Використовуються залізобетонні конструкції при зведенні будівель та споруд, вони довговічні і простоять не один десяток років. Своє застосування вони знайшли і в інших сферах діяльності людей. Наприклад, в ландшафтному дизайні, торгівлі. Придбати таку продукцію може кожен житель країни, оскільки наша компанія організовує доставку в будь-яку точку. На сайті ви можете знайти такі товари:

 1. плити перекриття;
 2. бетонні кільця;
 3. дорожні плити;
 4. вентиляційні блоки;
 5. бортові камені, бордюри;
 6. палі;
 7. стрічковий фундамент;
 8. перемички;
 9. фундаментні блоки.

Це лише невеликий перелік ЗБВ Вінниця, який ви можете побачити на сайті. Ми займаємося продажом якісних виробів. Закупівлю робимо на підприємствах, де працюють досвідчені професіонали, які діють відповідно до вимог нормативної та технічної документації. В результаті ми отримуємо продукти високої якості, готові до використання. Перед тим, як виготовити виріб, всі матеріали ретельно тестуються. Тому в результаті виходить високотехнологічний і практичний продукт.

Будівельні матеріали та технології

Технологія виготовлення залізобетонної конструкції керується спеціальними документами, державними стандартами і проходить на заводі в кілька етапів:

 1. Приготування сировини. Бетонна суміш готується в спеціальних змішувальних машинах з вібраційною обробкою.
 2. Створення арматурного каркаса. Тут застосовується поперечна, поздовжня і монтажна арматура.
 3. Формування виробу. Цей процес здійснюється за допомогою вібропрокатних пристрою, який дозволяє все зробити безперервним способом. Сюди входить підготовка форми, натяг арматури, укладання, розподіл і ущільнення бетонної суміші. Потім все загладжують і розформовують продукти після теплової обробки.
 4. Твердіння. Тут використовують звичайний режим, теплову або автоклавну обробку.
 5. Обробка поверхні.

Кожен етап проходить ретельну перевірку неодноразово. На виході отримують конструкцію, готову до будівництва. Головними причинами популярності ЗБВ є такі характеристики:

 1. надійність у використанні;
 2. стійкість до погодних змін;
 3. можливість швидко зводити будь-яку споруду;
 4. відмінні теплоізоляційні параметри.

Наша компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» представляє якісні будівельні продукти за доступною ціною. Це дозволяє замовляти їх кожному споживачеві. Використовувані при виготовленні матеріали роблять готову продукцію довговічною, міцною і надійною. Крім того, ці вироби ще й мають відмінну пожежну безпеку, оскільки вони є екологічно чистими. Вони можуть витримати будь-яку температуру, не піддаються руйнуванню, утворенню тріщин.

При виготовленні бетону використовуються натуральні компоненти, такі як вода, щебінь, пісок, цемент і арматура. Це екологічно чисті та безпечні для здоров'я людей продукти.

Доставка ЗБВ по Україні

Харків | Одеса | Полтава | Миколаїв | Черкаси | Чернігів | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Житомир