ЗБК Ужгород – затребувана продукція, яка відрізняється високою надійністю, міцністю, якістю. Вона незамінна в будівельних роботах. Залізобетонні вироби використовують при зведенні будівель і споруд, встановленні бордюрів, облаштуванні підземних видів комунікацій і промислових об'єктів. Розрізняють три види ЗБ виробів: монолітні, збірні і комбіновані. Перші цільні, а другі використовуються в розібраному вигляді, щоб полегшити транспортування і установку.

Придбати таку продукцію жителі Ужгорода можуть в нашій компанії «КОНКРЕЙТ ГРУП». Її основна діяльність – торгівля подібними виробами. У нас надійні, перевірені постачальники, які в процесі виробництва використовують тільки якісні матеріали. У них власна рецептура бетону, яка надає виробам довговічність, міцність і стійкість. Всі роботи проводяться із застосуванням інноваційних технологій, тому в результаті виходить продукт найвищої якості. Залізобетонні конструкції функціональні, при цьому ціна на них встановлена ​​цілком помірна і доступна для споживачів. На нашому сайті кожен клієнт знайде такі товари:

 1. плити перекриття;
 2. опори;
 3. фундаментні блоки;
 4. бордюри;
 5. вентиляційні блоки;
 6. двосхилі балки;
 7. дорожні плити;
 8. паркани.

Замовити товар можна на сайті компанії. Здійснюється оперативна доставка за вказаною адресою.

Вироби з залізобетону: будівельні матеріали та технології

Вироби із залізобетону є безпечними, оскільки виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Це бетон і сталева арматура. Вони зустрічаються в нашому житті повсякденно, тому ніякої загрози не несуть. Так як ці продукти застосовують для будівництва споруд, то вони мають високий рівень пожежостійкості. Бетонні вироби можуть витримати будь-яку температуру і не потріскатися.

Залізобетон зі сталевою арматурою утворює міцні вироби, чим і відрізняються від іншої продукції, використовуваної при будівельних роботах. За рахунок такого з'єднання конструкція відрізняється високою надійністю, стійкістю до зовнішніх впливів. Процес виробництва включає кілька етапів:

 1. приготування сировини;
 2. виготовлення арматурних каркасів;
 3. формування продукту;
 4. твердіння;
 5. обробка поверхні виробу.

На нашому сайті можна придбати залізобетонні вироби, які відповідають всім стандартам і мають підтверджуючі характеристики. Кожен продукт має сертифікат якості, тому покупець може бути впевнений в довговічності товару. Існує кілька переваг, завдяки яким ЗБВ є достатньо популярними:

 1. надійність у використанні;
 2. стійкість до погодних умов;
 3. швидка збірка і монтаж;
 4. хороші теплоізоляційні показники;
 5. доступність.

За рахунок цього будівництво неможливе без таких виробів. З їх допомогою виходить міцна конструкція, яка буде надійно стояти не один десяток років. Чи буде це житловий будинок, колодязь у дворі або водовідвідний лоток – значення не має.