Компанія «КОНКРЕЙТ ГРУП» займається реалізацією ЗБВ Рівне та в інші міста України. Також у нас представлений великий вибір інших будівельних матеріалів. Вся продукція високої якості і володіє гідним технічними і експлуатаційними характеристиками. Залізобетонні конструкції – це сучасні будівельні композиційні матеріали, в яких в єдине ціле з'єднані бетон і сталева арматура. Вони відрізняються високою міцністю і довговічністю. Десятки років конструкція із залізобетону є незамінною для будь-якого будівництва. Асортимент продукції, що випускається підприємством, дуже великий. У нас ви можете замовити залізобетонні конструкції таких видів:

 1. плити для перекриття;
 2. блоки фундаменту;
 3. блоки вентиляції;
 4. сходові марші;
 5. кільця для колодязів;
 6. перемички, палі, борти;
 7. інші вироби.

Замовити якісну продукцію ЗБВ з доставкою в місто Рівне у нас можна в будь-який час. Ми пропонуємо доступні ціни на всю продукцію. Завдяки власному автопарку доставка замовлень покупцеві проводиться в максимально короткий час. Ваші будівельні роботи не зупинятимуться, так як необхідні матеріали будуть доставлені вчасно.

Будівельні матеріали та технології

Компанія надає клієнтам можливість робити замовлення різних обсягів. Будівельний матеріал, який ми пропонуємо, виготовлений з дотриманням всіх необхідних технологій. Замовити ЗБК Рівне зі швидкою доставкою у нас вигідно, ціни цілком помірні й доступні для споживачів. Серед переваг нашої продукції можна виділити такі чинники:

 1. довговічність виробів;
 2. хороший опір навантаженню;
 3. морозостійкість;
 4. водонепроникність;
 5. висока щільність;
 6. вогнестійкість;
 7. прийнятні ціни на весь асортимент продукції;
 8. стійкість до зовнішніх впливів.

Використання подібних конструкцій значно економить час при будівництві. Купити потрібні залізобетонні вироби можна для різних видів будівельних робіт. Нашим клієнтам гарантується виконання всіх замовлень у чітко встановлені терміни.

Дані вироби прості у виготовленні, при цьому відрізняються високою функціональністю, що забезпечує їх широке застосування. Вартість набагато нижче в порівнянні зі схожими конструкціями, виготовленими зі сталі.

Переваги роботи з компанією

Залізобетонні конструкції – продукція, затребувана не тільки в будівництві. Широке застосування вона знайшла і в інших сферах діяльності людей. Наприклад, її використовують при організації присадибних ділянок, скверів, парків. На замовлення клієнтів можна виготовити конструкції необхідної форми і розмірів. Ми пропонуємо вироби різних видів. Їх виготовлення дещо відрізняється. Це можуть бути збірні або монолітні конструкції. Або ж вони об'єднують в собі ці 2 види продукції. Якщо хочете придбати якісний залізобетон Рівне – ми пропонуємо покупцям товар за нижчими цінами, ніж у інших підприємств. Це пояснюється тим, що ми безпосередньо працюємо з великими заводами. Для постійних і оптових замовників передбачені різні знижки на продукцію.

Великий асортимент залізобетонної продукції допоможе підібрати вироби для різних видів робіт. Для зв'язку з нами скористайтеся контактами, представленими на сайті. Ми доставимо ЗБК в місто Рівне протягом короткого часу. Завдяки їх міцності і надійності ви будете повністю впевнені в якості зведених будівель і споруд. За бажанням клієнтів ми в будь-який час можемо надати прайс на нашу продукцію.

Доставка ЗБВ по Україні

Харків | Одеса | Полтава | Миколаїв | Черкаси | Чернігів | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Житомир