Город: Феърфилд

Товари та послуги

165, 172, 186, 259, 258, 281, 284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
H (висота), мм.:
Наявність полиць, шт.:
Розрахункове навантаження тс/м.пог.:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Прогони залізобетонні - це конструктивний елемент покриття будови. Прогін збв розташовується горизонтально, а його стійкість досягаються за рахунок зміцнення на основні конструкції, що несуть, - ферми, балки і інше. Залізобетонні прогони вирішують широкий спектр конкретних завдань, які  виникають в ході будівництва залежно від проекту. Наприклад, прогін збв може бути використаний при будівництві різного роду отворів в стіні споруди. Саме  прогони залізобетонні  надалі кріпляться на настил або плити перекриття.

Прогони залізобетонні прийнятні при зведенні різного роду будівництв, адміністративних будівель, промислових конструкцій з блоків або цеглини. Залізобетонні прогони грають важливу роль в сучасній міській забудові. Існують класифікації залізобетонних прогонів прг відповідно до їх форми, марки бетону. Прогони збв діляться на прогони суцільного і сітчатого перетину. Сітчасті прогони збв легше але їх важче у виготовленні та монтажі і їх використовують при кроці ферм 6м. Суцільні прогони залізобетонні робляться з прокатних швелерів або двутаврів.

Наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні стосунки, - і міцні об'єкти з ЗБВ!

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43

Неверный ввод

Неверный ввод