Город: Феърфилд

Товари та послуги

0
Скинути
Ціна (грн):
B (ширина), мм.:
H (товщина), мм.:
L (довжина), мм.:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Палі залізобетонні цільні суцільного квадратного перетину для опор мостів з ненапружуваною арматурою виготовляються довжиною від 4 до 14 метрів і поперечним перерізом 35 на 35 сантиметрів. Палі призначені для застосування в опорах мостів, фундаментах труб і пішохідних тунелів під залізні, автомобільні та міські дороги в будь-яких кліматичних умовах країни. При замовленні паль необхідно вказувати марку палі і посилання на технічні умови.

Палі для мостів мають своє маркування складається з букв і цифр, що позначають найменування, габаритні розміри, умови застосування. Наприклад на палі С8-35Т4-3, де С - паля, 8 - довжина палі в метрах, 35 - розмір поперечного перерізу в сантиметрах, Т - тріщиностійка з розрахунку на міцність і трещеноустойчівость, так само замість букви Т може використовуватися буква В, яка в свою чергу означає винослівостойкость, 4 - індекс кількості і діаметра поздовжньої арматури, 3 - додатковий індекс, що позначає марку бетону по водонепроникності, морозостійкості, марку арматурної сталі, який підбирається в залежності від кліматичної зони використання вироби.

При використанні паль в агресивному середовищі необхідно враховувати в застосуванні виготовлення палі матеріали стійкі до корозії.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43