Город: Феърфилд

Товари та послуги

165 ,172 ,186 ,281 ,284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
H (висота), мм.:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Лотки залізобетонні  для теплотрас призначені  для укладання в звичайних ґрунтових умов. Лотки бетонні мають бути міцними і стійкими, які виготовляються з важкого сорту бетону де застосовується високоміцна сталь категорії A-1, Bp-1. Головна мета лотка збв, який призначений для укладання теплотраси так і для інженерній мережі це захист трубопроводу від попадання всередину ґрунтової вологи, а також збереження повітря що знаходиться  в теплотрасі або ж інженерній мережі, який  є природним термоізолятором. Для цих видів лотків збв використовують плити перекриття лотків які виготовлені із-за того ж бетону і класу сталі.

Наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні стосунки, - і міцні об'єкти з ЗБВ!

Лотки залізобетонні умовно діляться на декілька різновидів залежно від конструкції, особливостей монтажу і виконуваної функції.  Один з типів - це лотки залізобетонні прикромочні. Їх використання рекомендується для облаштування збірних споруд для водовідводу на автомобільних трасах. Як випливає з назви даного типа, ці лотки встановлюються як би "уздовж кромки" дорожнього полотна. Лотки залізобетонні прікромочні збирають воду і потім ефективно відводять її до откосів дороги. Інший різновид - це лотки залізобетонні телескопічні. Вони ефективні при монтажі водовідвідних систем на мостах, а також при будівництві доріг і цивільних об'єктів. Телескопічний принцип установки цих лотків нагадує алгоритм укладання черепиці на даху: кожен лоток вставляється в подальший, і тим самим досягається загальна міцність всієї конструкції, її практичність і надійність функціонування. Окрім дорожніх робіт, лотки залізобетонні застосовуються і активно використовуються і в інших сферах. Наприклад, при зведенні багатоповерхових парковок, гаражних комплексів, терасс, оранжерей і інш. Це особливо актуально в світлі нинішніх тенденцій житлового і комерційного будівництва, коли девелопер прагне ефективно задіювати якомога більше площ об'єкту, у тому числі на даху і в підземній його частині.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43

Неверный ввод

Неверный ввод