Город: Анн-Арбор

Товари та послуги

165, 172, 186, 281, 284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
H (висота), мм.:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Подушки фундаментні ФЛ призначені для виготовлення стрічкових фундаментів  об'єктів цивільного і промислового будівництва. Фундамент стрічковий ФЛ призначений для вживання: будь-якого типа ґрунтів; при температурі повітря до - 40°С; у будівлях з сейсмічністю до 9 балів; у ґрунтах, ґрунтових водах з неагресивним середовищем дії на залізобетонні конструкції.

Фундамент стрічковий  - це залізобетонний виріб, на якому будується будівля. Для посилення здатності фундаменту, що несе, бетонні блоки встановлюють на вкладені фундаментні залізобетонні подушки. Основне призначення стрічкового фундаменту - розширення підошви фундаменту. Ширина стрічкових фундаментів має бути не менше товщини стін інколи, це не вистачає, щоб отримати площу для отримання несучої здатності основи самого фундамента. Для того, щоб підвищити площу основи будинку, часто основу для фундаменту роблять з розширенням в нижній частині. Стрічковий монолітний фундамент - це монолітна бетонна стрічка, яка проходить по всій будівлі. Ця конструкція дуже  стійка і жорстка, що переважно відноситься до м'яких ґрунтів, які можна розмити, або які служать причиною великої усадки. Його застосовують при зведенні будинків з легкого матеріалу, наприклад з бруса. Ця конструкція універсальна, форма будови може бути будь-якою.

Наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні стосунки, - і міцні об'єкти з ЗБВ!

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43