Город: Феърфилд

Товари та послуги

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Фундаменти представлені в даному розділі відносяться до мостового і шляхопровідного будівництва. Виготовляються згідно серій 3.501.1-177.93, 3.501.1-144 і 3.501-104. Фундаменти виступають в ролі основи під ланки прямокутних труб у вигляді фундаментного настилу для розподілу навантажень, що застосовується в конструкціях для авто і з/д переїздів. Блоки протифільтраційних екранів використовуються в якості посилених фундаментів у водонасичених грантах з метою уникнення підмивання всієї конструкції шляхопроводу. Фундаменти середній частині труб використовуються при необхідності усунення осад без необхідності обпирання країв шляхопроводу, тобто при відсутності великих навантажень.

Деякі фундаменти мають специфічні умови транспортування, через це при замовленні даних виробів краще проконсультуватися з нашими фахівцями.

У нас ви зможете укомплектувати свій об'єкт не тільки даною продукцією, а й багатьма іншими матеріалами які застосовуються як в дорожньому, так і в цивільному, енергетичному будівництві.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43

Неверный ввод

Неверный ввод