Город: Феърфилд

Товари та послуги

165, 172, 173, 179, 180, 256, 281, 284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
B1 (ширина), мм.:
H (товщина), мм.:
H1 (товщина), мм.:
Тип виробу:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Балкон - в будівництві називають залізобетонний майданчик з поручнями, закріплений до будівлі з врахуванням виступу за стіну.

Лоджія - це один з типів балконів, зафіксований до стін по трьох сторонах, четверта сторона лоджії залишається відкритою і є фасадом.

Формою балкони залізобетонні і лоджії ЗБВ можна виготовити використовуючи технологію моноліту найрізноманітнішими: прямокутними, трикутними, у формі овалу або півкола, у заводських умовах згідно існуючих ГОСТів виробляються загалом конструкції балконів прямокутної форми, але враховуючи ваші побажання ми візьмемося виготовити індивідуальне замовлення за наявності технічної документації. Втім, балконні плити можуть мати різні габаритні розміри, виноси, з якими ви можете ознайомитися на сайті.

Установку балкона і лоджії можна виробити декількома способами: фіксація між рядами кладки стін будівлі, установка консольної залізобетонної плити перекриття, спирання балконної плити на колони...

Лоджії вмонтовуються шляхом того, що спирається на несущі стіни будинку. При необхідності винесення лоджії необхідний окремий фундамент, або опирання на бічні стіни. При винесенні лоджії необхідно враховувати осідання фундаменту.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43