Город: Хьюстон

Товари та послуги

165, 172, 179, 256, 281, 284
Скинути
Ціна (грн):
L (довжина), мм.:
B (ширина), мм.:
H (товщина), мм.:
Тип виробу:
Вага, т.:

Оплата

можлива по факту доставки

Доставка

доставимо в обумовлені терміни

Ціна

лояльність повинна бути доступною

Енергетичні палі – це термально активовані елементи, що їх використовують при будівництві ЛЕМ. Їх головною функцією є передача навантаження від самої конструкції до ґрунту, на якому вона розміщена. Також кожна окрема паля є так званим передавачем термоенергії. 

Наша компанія пропонує вам асортимент вказаних паль, які включає серія 3.415-115 випуск 4. У своє розпорядження ви отримаєте не тільки наш вибір, але й професійні знання щодо використання, зберігання та транспортування продукції. Товари ми доставляємо по усій території країни. 

Палі ЛЕМ: особливості та переваги

Розпочнемо з особливостей конструкції самих виробів, які є жб трубами квадратного поперечника з циркуляційними контурами усередині. Енергопалю можна виготовити і зі звичайного артикулу для фундаментів шляхом його термальної активації. Це відносно фінансово економічно. Але оптимальним варіантом буде все ж таки використати енергетичні палі. Вони виконують роль змінного накопичувача, чергуючи опалення і охолодження конструкції, яка, таким чином, перебуватиме в енергобалансі.

Перевагами використання цих виробів є такі моменти:

невисокі витрати на фундамент;

палі для установки ЛЕМ підходять для усіх типів глибоких фундаментів;

вони також використовуються як базове навантаження;

артикули актуальні не лише для ліній електрики, але й для людських осель.

Палі для установки ЛЕП забезпечують всій конструкції, яка вирізняється значною вагою, максимальну стійкість, а значить – безпеку і довговічність. Порада професіоналів завжди буде на користь цих виробів.

Палі під стовпи: використання та особливості монтажу

Вага опори лінії впливає на те, скільки артикулів необхідно буде для фундаменту – один або цілий фундаментний кущ, що складається з двох-чотирьох паль. Якщо ви маєте справу з кущем, то загальне число жб виробів може налічувати 16 штук. Для процесу установки знадобиться три ригелі. Два забезпечуватимуть паралельне з'єднання фундаменту, а третій стане перпендикулярно над стикувальними ригелями.

Палі ЛЕМ допомагають конструкції:

отримати жорстку опору (точніше, міцно її зафіксувати);

отримати стійкість до горизонтальних навантажень.

Необхідність у використанні виробів, що їх містить серія 3.415-115 випуск 4, виникає у таких випадках:

Якщо ЛЕМ будується у ґрунті низької щільності. Така земля зазвичай вирізняться низькою здатністю утримувати конструкції, а глибоко розташувати фундамент у цих умовах неможливо. Палі під стовпи треба лише заглибити на 5 м і стабільності усієї лінії ніщо не загрожуватиме.

Якщо планується будівництво у ґрунті, що пересувається. У цьому випадку артикули заважатимуть опорі зміщуватись. 

В описаних ситуація найменування забивають за допомогою копрової техніки, що справляється з вагою до 5 тонн. Це дозволяє проводити монтаж досить швидко.

Ваш город ?

Выберите Ваш регион

Выберите Ваш Город

Оставьте ваши контактные данные и мы подберем самые актуальные цены в вашем регионе! Либо свяжитесь с нами по телефону (067) 410-09-43